Wpis z mikrobloga

Na komisariacie, od tygodnia, u mnie wprowadzili kamery nasobne i teraz na każdą pierdołę muszę reagować. Chodzenie z telefonem przez jezdnię, przejście na czerwonym, gdzie nikt nie jedzie itp
Aż mi się rzygać chce xD Pobiłem rekord i pouczeń w ciągu tygodnia (14 pouczeń i 39 mandatów), gdzie wcześniej może wypisywałem z 10 mandatów i 0 pouczeń. ¯\_(ツ)_/¯

#policja #praca #pracbaza #zalesie #gorzkiezale
derton778 - Na komisariacie, od tygodnia, u mnie wprowadzili kamery nasobne i teraz n...

źródło: comment_1643980855w9ONbXYTDLHpqzEPjQyipU.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derton778: Za przejście na czerwonym jak nikt nie jedzie powinieneś n---------ć mandatami śmiało. Jak to jest, że jak kierowca się spóźni i przejedzie na żółtym to dostaje 1500 mandatu, a pieszego jawnie w-------------o się na jezdnię na czerwonym nie chcesz obarczać winą?
  • Odpowiedz
@derton778: Czyli co, teraz wzięliście się do pracy i jak coś odjebiecie, to (teoretycznie) będzie na to dowód? To chyba dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@derton778: czyli się sprawdza

A ty? Chciałbyś w pracy nosić takie urządzenie które non stop patrzy ci na ręce przez które możesz mieć poważne nieprzyjemności?

Jaki dla ciebie jest plus tego rozwiązanie skoro dotychczas sąd zawsze wierzy bardziej policjantowi?

Ja się nie dziwie i w sumie też nie chciałbym mieć w Polsce 200 milionów kamer śledzących moje poczynania i wlepiających mi mandat za byle co (jak w Chinach).

Bo skoro
  • Odpowiedz
I co? Macie zatrudnione po jednym dodatkowym agencie, który to potem ogląda minuta po minucie i sprawdza czy wypisałeś notatkę? xD


@zuchtomek: Przecież one wyrywkowo są sprawdzane, jak nie ma odpowiednich wpisów itd. to masz notę, a później "opóźniony" awans, a na końcu cię mogą wypier... I tak się powoli żyje...
  • Odpowiedz
Je*ac milicję w każdej formie, jeszcze nie spotkałem wyedukowanego, normalnego milicjanta, wszędzie te same nie skarcone inteligencja mordy. Tfu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778:
To jest raczej na jakieś kłopoty bądź wątpliwości co do interwencji. Takie kontrole są raczej nieuzasadnione i zwyczajnie słabe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23:

Za przejście na czerwonym jak nikt nie jedzie powinieneś n---------ć mandatami śmiało. Jak to jest, że jak kierowca się spóźni i przejedzie na żółtym to dostaje 1500 mandatu, a pieszego jawnie w-------------o się na jezdnię na czerwonym nie chcesz obarczać winą?


Pogięło Cię? Jeżdżę szybciej niż ograniczenia ale w życiu nie przyszło by mi do głowy aby gnoić pieszego za przejście na czerwonym jak nic nie jedzie. Nie ma
  • Odpowiedz