Wpis z mikrobloga

Na komisariacie, od tygodnia, u mnie wprowadzili kamery nasobne i teraz na każdą pierdołę muszę reagować. Chodzenie z telefonem przez jezdnię, przejście na czerwonym, gdzie nikt nie jedzie itp
Aż mi się rzygać chce xD Pobiłem rekord i pouczeń w ciągu tygodnia (14 pouczeń i 39 mandatów), gdzie wcześniej może wypisywałem z 10 mandatów i 0 pouczeń. ¯\_(ツ)_/¯

#policja #praca #pracbaza #zalesie #gorzkiezale
derton778 - Na komisariacie, od tygodnia, u mnie wprowadzili kamery nasobne i teraz n...

źródło: comment_1643980855w9ONbXYTDLHpqzEPjQyipU.jpg

Pobierz
  • 43
@Jabco: Nie wiem. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zapewne ma jakieś czujniki (akcelerometr, żyro) + oprogramowanie analizuje to co jest nagrywane i na tej podstawie tworzy timestamp? Może na podstawie rozpoznawania głosu? Nie wiem, znajomy bagietmajster pomykający z kamerą na mundurze już od jakiegoś czasu również nie wie jak to działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zuchtomek: Wiadomo, że nikt przecież nie siedzi i nie ogląda każdej służby każdego patrolu. Ale powiedzmy, że jeden patrol przywiózł 10 mandatów, a drugi przywiózł 4 mandaty. Dla podejrzliwego kierownika jest to już uzasadniona podstawa do sprawdzenia, dlaczego to ten drugi patrol ma mniej mandatów. Co oni tam robili przez całą służbę.
Inna sytuacja. Jeden patrol przywiózł 10 mandatów, drugi 4 mandaty i 6 pouczeń. Niby taka sama liczba wykrytych wykroczeń,
@putinn pewnie raaguje na hasła '' stój bo strzelam'' albo' 'proszę założyć maseczkę'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak rikord widijoł w tych rejestratorach samochodowych