Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koleżanka ze studiów od kilku lat się do mnie dobiera. Grzecznie odmawiałem, można powiedzieć, że sfrienzdonowałem ją. Mimo to jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Sama w przeciągu 4 lat studiów miała chyba z 4 partnerów, bo z 3 na pewno. Cały czas po jakimś czasie, jej związki się rozpadały. Ostatnio po kilku miesiącach w związku z nowym amanetm, zaręczyła się.

Niby nic, ale ta dziewczyna nadal cały czas się do mnie przystawia i gdybym tylko chciał, to by popuściła szparę jak ta z ordo iuris.

Naprawdę #rozowepaski czy niektóre z was nie mają godności zupełnie? Szkoda chłopa z którym jest, bo jak ona takie rzeczy robi będąc zaręczona, to na 99% zdradzi po ślubie i to jest jasne jak słońce. It's over dla jej chłopa niestety.

Tyle ile się zdrad odwala, to się w głowie nie mieści i oczywiście w większości jest to wina kobiet. Mój faworyt, to typiara z dwójką dzieci z mojego miasta, która zdradziła męża....... z księdzem xd. Jeszcze znam sytuacje, gdzie para była zaręczona, zarezerwowana sala, a gość kilka miesięcy przed ślubem, mówi że zrywa zaręczyny i odchodzi bo kogoś ma (ʘʘ)
#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fc472799f26e000a5d8e51
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4