Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu poszedłem za radą kolegów i postanowiłem fizycznie odpiąć i podłączyć baterie w Vicie. W związku z tym, że jestem manualnym inwalidą jeśli chodzi o takie rzeczy to konsole udało mi się rozkręcić, baterie odpiąć ale podpiąć spowrotem już nie ( ͡º ͜ʖ͡º) cóż. Ten biały element według filmiku na YT powinien zostać na płycie głównej. W moim przypadku niestety tak się nie stało i odłączyłem (a raczej wyrwałem xd) go razem z mocowaniem ¯_(ツ)_/¯ bateria mi słabo trzymała. Teraz nie będzie trzymać wcale xddd Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł, że coś da się z tym jeszcze zrobić? Nie polecam się, dziękuję, dobranoc ()
Wołam @z1x2c3 @LordMefisto i @michalpop do pośmiania się ze mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Dajcie kilka plusów na pocieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psvita #heheszki #konsole
Pobierz chrusto - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu poszedłem za radą kolegów i posta...
źródło: comment_1643930812RO5wUf0SFi6dpkLgs5hNVW.jpg
  • 10
@stormkiss: nie wiem czy będzie mi się chciało z nią #!$%@?ć. i tak kupiłem ją w brzydkim stanie, chyba czas kupić nową ¯\_(ツ)_/¯ już chyba 6 albo 7 w moim przypadku.

@Rynia: dlatego ja już się więcej za takie rzeczy brał nie będę xd

@z1x2c3: zgadza się, dokładnie o ten element chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stormkiss: No jednak nie chodzi o to, tylko o samą białą wtyczkę.
@chrusto: Ja bym na twoim miejscu popytał się, kto naprawia takie rzeczy. Robocizna nie powinna kosztować więcej niż 1/4 - 1/5 ceny nowej konsoli.
@chrusto ten connector socket jest ciezki do dostania a juz nie wspomne o przylutowaniu , ja obcielem i przedluzylem kable cienka linkom a nastepnie przylutowalem na stale zostawiajac w izolacji cos co pozwala odlaczyc +