Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@furcio: jako że obecnie na czasie dorzuciłbym jeszcze Kroniki Myrtany: Archolos, przedwczoraj ukończyłem po 108h (minus z 5% na odchodzenie od kompa ;d) i szczerze mówiąc kawał dobrej gry. Rozbudowana chyba bardziej niż podstawka, zakończenie to powiedzmy kilka miesięcy po wydarzeniach z gry mówiące co dalej bohater porabia też mnie "zaskoczyło" ;d
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja to studio już może nigdy nie zrobić fajnej gry. Studia się szybko starzeją, wypalają, oby Redzi nie dołączyli do klubu kolców z Activision blizzard itp. Bo to będzie ich koniec. Ale nie ma co płakać. Już idą nowi, lepsi deweloperzy z fajnymi świeżymi projektami. I dopóki oni nie nachapają się milionów, to dostarcza gry robione z sercem, pasją i szacunkiem dla graczy. Potem przyjdzie sukces i magiczny krąg życia dewelopera
  • Odpowiedz
@kerdian ustępuje. W #!$%@?. Technicznie jest crappem. Ma wspaniały design ale w #!$%@? mało fabuły. A misje poboczne to bieda. I zero wyjorzystania AV w mieście. Tym cudownym mieście. Więc to gra z dużym potencjałem ale #!$%@? w produkcji. Wina po stronie zarządu. Oni kazali to wydać w tym stanie. Chwała developerów co przy tym robili. Dla zarządu shame. Shame! Shame! Shame!
  • Odpowiedz
@kerdian: Nie no, ustępuje, nie oszukujmy się xd
Poboczne słabsze niż W3, technicznie, no jest kiepsko + byłem aż #!$%@? długością (krótkością xd) głównego wątku.

Ale i tak, uważam że to absolutnie fantastyczna gra. Z wieloma wadami, tak, ale nadal
  • Odpowiedz