Wpis z mikrobloga

@nadmuchane_jaja: o to to! Od zawsze uważałem właśnie, że tę gierkę przereklamowały takie pół-boomery, które w to grają i się przesadnie zachwycają, z lekką nutką kurła kiedyś to było zobacz jaki wiedzmin fajny
  • Odpowiedz
@arinkao: ja trzy razy wracałem do dialogów zanim mi wchodziła do portalu, ale okazało się, że za każdym razem miałem to najlepsze. no cóż, wystarczyło wiedzieć jak trzeba się obchodzić z kobietami

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja
@s---k

Ja wlasnie tyle slyszalem o The Last of Us, ze bylem troche rozczarowany. Dobra gra, ale nie wciagnela mnie emocjonalnie.
Top to dla mnie:
1. Mass Effect jako trylogia
2. Wiedzmin
3. Dragon Age Origins

Moze gdzies dalej God of War i dlugo nic
  • Odpowiedz
@kerdian: mechanika jazdy na koniu? Długość rozgrywki? Liczba questów pobocznych? Dubbing? Dopracowanie na premierę (wiem że Wiesiek też miał bugi ale #!$%@?...)? Humor? Mechanika walki akurat tu się zgodzę. W obu przypadkach #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przynajmniej no istnieje i działa że tak to ujmę. Chociaż w Wiedźminie jakoś lepiej bo przynajmniej ładne animacje z widoku zza pleców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nadmuchane_jaja: czyli dlc jeszcze nie ruszyłeś? Mnie W3 nie ruszył w sumie ale serce z kamienia... Jak pomyślę to mam ciarki. Chociaż kiedyś finał krwi i wino też mną całkiem wstrząsnął ;d dobra gra ;)
  • Odpowiedz