Wpis z mikrobloga

Dziś dostałem potężna dawkę #blackpill umówiłem się z dziewczyna z #tinder na rynku w Poznaniu, chwile pospacerowaliśmy a potem wbiliśmy do lokalu napić się piwka, chyba moja gadka albo mój wygląd jej nie przypadł do gustu bo wróciłem z piwami a jej już nie było xd normalniejsze dziewczyny były gdy byłem w #bydgoszcz niż teraz jak jestem w #poznan
  • 62
@Cebulak_jpg: ale to dziwnie opisałeś. W sensie poszedłeś po piwo i #!$%@?ła?

One są #!$%@?. Ja miałem taką historię, że laska mi raz pisała po spotkaniu, że nie może się doczekać kolejnego, w weekend się uda i się spotkamy. Mówię ok. Mimo to intuicja i tak mi mówi, ze coś ona #!$%@? wiec i tak jak typowy #przegryw zaplanowałem sobie dzień na siłce i chillera ( ͡°( ͡°
@Cebulak_jpg: ja kiedyś miałem odwrotnie, ładba brzydka szczupła brunetka przybyła na spotkanie i poszliśmy na piwo na Wisłą a Warszawie. Usiedliśmy na chwilę przy stoliku. Ona się poderwała i poszła zamówić to piwo, ja czekałem a ona się wraca po zostawione na stoliku ze mną sam na sam okulary przeciwsłoneczne, i mówi coś takiego "jeszcze masz szansę uciec" zostałem ona piwo kupiła i przyniosła mi do stolika.[