Wpis z mikrobloga

właśnie umawiam 40 spermiarzy na siłownie o tej samej godzinie na "wspólny trening" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SarahC: Predzej pobiegna z wywieszonym jezorem na nastepne spotkanie. Nie wiem czemu oni to robia, ale jesli to zjawisko jest tak wszechobecne, to pewnie w 1 na iles tam przypadkow sie udaje ( ͡º ͜ʖ͡º) Kobiety tez lepsze nie sa zreszta. Ja nie widze roznicy miedzy takimi sperniarzami a ksiezniczkami szukajacymi ksiecia 180 cm plus. Roznica jest chyba tylko taka, ze u normalnego faceta zachowanie
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie chce wyolbrzymiac problemu, ale ksiezniczki jednak robia duzo zlego, zwlaszcza otoczeniu. Kobiety i mezczyzni maja dzisiaj zryta psyche i niskie poczucie wartosci wlasnie przez to, ze ludzie radykalizuja sie w relacjach damsko-meskich. Wmawianie komus, ze facet zaczyna sie od 180 cm i powinien posiadach szereg innych cech na ktore nie ma wiekszego wplywu to jest forma szowinizmu i przemocy psychicznej. Ja akurat potrafie sobie powiedziec, ze zadna ⁰baba
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: Wrzucają na tą stronę memy że kobieta kończy się na 50kg, a moderacja nawet nie kasuje tych wpisów nawet jak je zgłosisz i co mam iść płakać do kąta? To jest dopiero przemoc psychiczna, wyobraź sobie laskę 180 cm z wagą 49kg
  • Odpowiedz
@SarahC: A wiesz moze skad sie wzielo to 50 kg? ( ͡º ͜ʖ͡º) To jest odpowiedz na te 180 cm. Zanim tinder i reszta tego szamba, ktore tam siedzi sie rozlalo, kazdy facet mial wyj*bane na to czy kobieta wazy 50 czy 60 kg, zreszta dalej ma. Zapewniam cie, ze jak kobieta jest atrakcyjna - a moze byc z wielu powodow - to faceci nie
  • Odpowiedz
@depcioo: Tej w sumie dobry pomysł
Jesteś sobie właścicielem nowo otwartej siłowni, umawiasz takich spermiarzy powiedzmy 1 na tydzień i biznes ruszy xD
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: Przyszło do nas z azji. Azjatki są chudsze - tam 50kg mają wymagane np aktorki, przy rekrutacji. Chyba jeszcze Francuzkie modelki się zawodowo głodziły do 50kg.
Nie jestem jedynie pewna jak tam baletnice Rosyjskie ale pewnie nie wiele więcej ~
  • Odpowiedz
żadnej korzyści majątkowej z tego nie mam


@Soshi: a to błąd. Trzeba było się dogadać na jakiś mały procent z siłownią, pewnie takiej kumulacji i frekwencji to często nie mają ;)
  • Odpowiedz
awiąże nowe ciekawe znajomości a ty dumny z siebie będziesz gnił przed wypokiem xD


@Loginconajmniej4znaki: Przecież napisał, że na wspólny trening. Będzie udawał, że jest jednym z nich "kruca fuks, znów nas wystawiła, to co, panowie wspólne przeciąganie liny, asysta przy przysiadach a potem się zobaczy!"
  • Odpowiedz
@Soshi: Gardze takimi jak ty. Żeby #!$%@? facet FACETOWI robił takie świństwo (i to w erze gdzie trudno jest kogoś sensownego wyrwać) to naprawdę... załamuje ręce.

Prowokacje to rzeczy obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Soshi: Haha podobną akcję zrobiłem, że typów ustawiałem w Warszawie pod kolumną zygmunta :). A będziesz wtedy na tej siłowni? Uważaj żeby cię nie przyczaili jak będą ci wiadomości wysyłać a ty będziesz dostawać.
  • Odpowiedz