Wpis z mikrobloga

@pronter: dzięki, pozdrawiam
@Nabuhodozur: Nie ukrywajmy, że nawet jeśli takie coś byłoby nielegalne, to zwracając uwagę na każdy artykuł karny bez wyjątków 99.9% ludzi by miało brudną kartotekę. Robiąc taką akcję przed trzeba się mimo wszystko zaznajomić, czy to nie jest czasem illegal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Soshi: fejur oczywisty, a i tak debile się nabierają...

Wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do nielegalności - według mnie najszybciej za podszywanie się pod kogoś, ale to musiałbyś coś konkretnego odwalić żeby Cię szukali xd
@SarahC: Jak ktos nie potrafi przyhamowac swojego libido i slini sie na widok kazdej laski (czyt. sperniarze), to mi go nie zal. Robia fatalna prase wszystkom facetom. Ja nie potrafie ogarnac jak mozna tak do obcej osoby napisac na dzien dobry o tym, ze sie ja chce ruchac. Ja mam dosc bycia postrzeganym przez pryzmat potencjalnego gwalciciela, bo jakas czesc plci meskiej mysli nie ta glowa co trzeba.
@zgubiles_sie_jelonku: Oczywiście że źle robią, ja tego nigdy nie negowałam. Ba, w realu to nawet nie lubię jak ktoś odwala (bez pytania) jakieś głupoty ze względu na to, że jestem dziewczyną, a on facetem, bo później trzeba mu tłumaczyć że nie zarucha i generalnie to ma wypier... Ale wyobraź sobie, że potem te 40+/- spermiarzy będzie się mściło na pierwszej lepszej 18-20 latce z tindera czy innej łapanki.