Wpis z mikrobloga

Szybko zleciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto pamięta, że plusował ten wpis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rok temu kurs akcji #gme w momencie publikowania wpisu wynosił $88.30
Po zamknięciu wczorajszej sesji, kurs akcji wynosi $100.04

Kilka skrajnych przykładów żeby to nikt nie musiał kminić:
- Jeśli kupiłeś po najdroższej cenie w historii czyli po $483 w dniu 28 stycznia 2021, a sprzedałeś gdy publikowałem wpis rok temu to straciłeś 82% zainwestowanych środków. Miałeś szansę zmniejszyć stratę do -28% sprzedając 10 marca 2021 po kursie akcji $348.5
- Jeśli coś u Ciebie drgnęło i kupiłeś zaraz po dodaniu mojego wpisu, to mogłeś być na plus 295% w zaledwie 35 dni sprzedając akcje 10 marca 2021.
- Jeśli miałeś szczęście i wyczekałeś dołek kupując 19 lutego 2021 po kursie $38.5 i sprzedając 19 dni później wartość twoich akcji byłaby większa o 805%
- jeśli kupiłeś kiedy publikowałem wpis rok temu i trzymasz do dzisiaj to jesteś na plus 25% ( )

Kto holduje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
evilonep - Szybko zleciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto pamięta, że plusował ten wpis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_1643865462GT9aT87UTIfeeEkblaVbJC.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
Hodl. Obkupiony po różnych kursach, od 50 do 117, w różnych ilościach. Aktualnie z uśrednienia nadal 50% do przodu ale ręce zdają się słabnąć :p
  • Odpowiedz
@evilonep: Trzymam jedną ostatnią akcje kupioną po 20$ na pamiątkę :)

W międzyczasie jeszcze dwa razy wszedłem w okolicach 250$ i wyszedłem po 300+$.
  • Odpowiedz
@infidel92: @Adams_GA: na co wy liczycie, ale tak poważnie? Na to, że faktycznie nastąpi pewnego dnia 100-krotna przebitka?

W tej chwili macie tylko środki zamrożone na akcjach, których wartość nie jest w ogóle związana z wartością przedsiębiorstwa i utrzymuje się na tym poziomie wyłącznie ze względu na trwającą nadal bańkę xD
  • Odpowiedz
Nie umiem w inwestowanie, czy jeśli akcje kupiłem jak stały nisko, to jeśli są wysoko to zawsze można sprzedać dowolna ilość? Jak działają te aplikacje, po drugiej stronie ktoś musi być chętny żeby kupić czy po prostu wciska się przycisk i sprzedane?
  • Odpowiedz
@Bover: to jest tak zwany moon bag. Wrzuciłem pieniądze, które moge stracić, licząc na mega zysk. W najgorszym wypadku mogę sobie pozwolić na zablokowanie siana nawet na 10 lat patrząc po tym jak ta spółka się rozwija.
  • Odpowiedz