Wpis z mikrobloga

Sporo muzyki w życiu przeżyłem. Od klasyki z lat #60s po klasyki z #80s
Do dzisiaj kocham #60s a nawet #70s o #80s nie wspominając, bo dla mnie #80s to najlepsze lata muzyki.
#90s też lubię, bo w sumie ten czas ukształtował cały mój muzyczny tobołek.
Jednak gdybym miał wybrać jedną, jedyną płytę którą molestowałem w swoim odtwarzaczu, to by była płyta #linkinpark
Pozdrawiam i życzę miłej nocy :)
  • 68
@Pshemeck: do dziś pamiętam jak kumpel mi zgrał na płytę ten album. Słuchałem całymi dniami i grałem w Warcrafta 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Springfield: Muzyka ma wzbudzać emocje. Może po prostu przestań zamykać się na gatunki i odkryjesz inne fajne kawałki. Jedynie co teraz prezentujesz, to to że jesteś ograniczony muzycznie a wytykasz innym, że to oni są bo słuchają LP. XD
@bezprzypau: @rogaty_skurczybyk: prawda jest najważniejsza, prawda nas wyzwoli, a jaka jest prawda o LP to każdy kto słuchał w życiu więcej niż 5 artystów wie. Patrzcie na to, @Damianowski nazwał mnie ograniczonym muzycznie bo nie słucham LP xD

Jedynie co teraz prezentujesz, to to że jesteś ograniczony muzycznie a wytykasz innym, że to oni są bo słuchają LP. XD


Panie @Damianowski jak miałeś 17 lat to słuchałeś C-BooLa podczas gdy
@Pshemeck: @Piesa: niby tak i fajnie do tego wrócić.
Niemniej teraz to mnie ciągnie do jakiś soundcloudów i niziny muzycznej.
Niemniej jak ktoś tak #!$%@? jak @Springfield: LP tą płytą była w uwielbiany przeze mnie gatunku Nu-metalu & nu-rocka obok limb bizkit etc. wg. mnie to był totalny #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
link do podobnych tej płycie klimatem ale bardziej w metal większość: https://www.youtube.com/playlist?list=PL5JoXkfcQuiescAny0rMaJqSd3FDp9SzM
ciężko powiedzieć bo op poleciał od 60s do 00s i rock to w ogóle nie moje klimaty ale jeśłi miałbym być ograniczony do tego gatunku to może

80s The Cure - Disintegration (chociaż to może bardziej dream pop)

90s Anathema - Alternative 4, My Bloody Valentine - Loveless, Porcupine Tree - Signify

00s Tool - Lateralus

ale tak jak mówie w rocku w ogóle nie siedzę, bardziej w elektronice


@Springfield: Wywyższasz
@Pshemeck: oj tak, pamiętam jak ich poznałem - rok 2002, GTA 3 na PC świeżo wyszło. To czasy jak płytki z mp3 krążyły, a ja sobie zgrywałem trochę losowo to co mi wpadło w ucho do folderu z własną muzyką. I tak grając co chwilę wpadał jakiś kawałek z HT i myślę "ciekawie to brzmi, muszę sprawdzić całość". Później pokazałem kumplowi i już następne co to zgrywałem z jego oryginała Reanimation.