Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: nie wiem wstawaj wcześnie rano czy coś. #!$%@? falubaz

@Ehhhhhhh: Ja już wstaję wcześniej, teraz pozostaje mi chyba tylko pobiegać.

@sylwke3100: Czym jest dla Ciebie sukces?

@Piskariota: Sukces to dobra praca, dobra kobieta, dobre lokum, spełnianie się w pasjach, czas na odpoczynek i rekreację, dobre kontakty z ludźmi itd

@wersalski_kasztan: No chyba to mi tylko zostaje
@Hissis: Już mi trochę #!$%@?ło a czuję że wpadłem
@sylwke3100: Nie podążaj za wyścigiem szczurów.Dla jednen osoby sukcesem będzie posiadanie rodziny dla drugiej zarobienia miliona dla trzeciej wymarzony samochód dla czwartej wymarzony partner itd wiec lepiej zadawaj takich pytań i kieruj sie sercem a nie tym glamourem.
@sylwke3100: Kupujesz 100ml kleju do sklejenia samolotu>pięknie wygląda cieszysz się>kupujesz większy model i 100 ml kleju starczyło Ci ale nie dotykaj tego bo odpadnie... w końcu odpadło masz pecha>Kupujesz więcej kleju na ten sam model i trzyma się mocno cieszysz się> tym razem znasz stosunek kleju do samolotu i budujesz szybowiec który działa i cieszysz się.:) Jest to sukces? Można tą historie ciągnąć dalej? Słowo "SUKCES" jest pojęciem względnym
@sylwke3100: Czytałem kiedyś o takim gosciu chciał mieć Porsche to było jego marzenie ale nigdy nawet w nim nie siedział ani nie jechał nim.Pewnego dnia pojechał zobaczyć te Porsche na żywo i okazało się, że jak wsiadł do niego to nie mieścił się wiec widzisz jak masz jakieś marzenie/cel może najpierw spróbuj tego i posmakuj, bo wielu ludzi rozczarowało się po osiągnięciu celu myśleli, że będą spełnieni niestety szczęście jest jest