Wpis z mikrobloga

@Beekeeper: Jestem Ci bardzo wdzięczny za to, że otworzyłeś mi oczy. Sprawię sobie najlepszy szynkowar ever, poproszę proboszcza o poświęcenie go, żeby mi służył i trzymał z daleka od raka i innych chorób, które wywołuje krwiożercza wędlina ze sklepu.
  • Odpowiedz
@Beekeeper: szanuję, że się nie dałeś sprowokować, ale z drugiej strony masz nauczkę, że tłumaczenie czegokolwiek atencjuszom nie ma sensu.

Już od pierwszych komentarzy widać, że po prostu korzystają z okazji żeby porzucać sobie gównem i poplusować się nawzajem, nawet nie próbując zrozumieć o czym piszesz xd
  • Odpowiedz
@KAPITAN_P0LSKA: dzięki :) Dość szybko załapałem, że to bagno intelektualne i kółko wzajemnej adoracji, ale byłem ciekaw, czy da się takim ludziom, na tak niskim poziomie coś wytłumaczyć - wiem, naiwne z mojej strony ;) Niestety takich dzbanów jak @niemamkoncepcji: @Zgrywajac_twardziela: @Sandrinia: @RiverStar: @JankoMuzyk: jest trochę na wykopie, ale to raczej mniejszość. Mam ich już na czarnej liście, więc looz
  • Odpowiedz
@Beekeeper: mnie na czarno, za co? Lol, rozumiem że tych co Cię wyzywali, ale ja Tobie nic nie zrobiłam i nie napisałam nic szyderczego, czy obraźliwego, w przeciewieństwie do Ciebie (wyzwałeś mnie od dzbanów) xd no trudno, czarnolisto za czarnolisto, żebym się nie nacięła pod jakimś Twoim wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz