Wpis z mikrobloga

@Ignatzio: Ma świetny rynsztunek, najlepszy pancerz, miecze, buty, spodnie i rękawiczki.
Dołożyłam do nich nawet sloty na ulepszenia, wydałam na nie za jednym zamachem jakieś 35,000 koron co było nie lada wyzwaniem bo ostatnio narzekałam że nie mam kasy.

@AgentGRU: Skąd wiesz że omijałam? Nie wiem czy się przekonam, musiałabym sie poduczyć bo za kilkoma razami gdy głównie przegrywałam to mi sie odechciało.
Skąd wiesz że omijałam?


@arinkao: po oślich uszkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tej misji na weselu - albo grasz w gwinta z krasnoludami, albo zakładasz ośle uszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
warto naprawde poświecić czas, też na początku przegrywałem, ale łatwo sie mozna nauczyc. Poza tym w Krew i Wino jak bedziesz robic, to jest fajna misja z gwintem
@AgentGRU: Serce z Kamienia zrobiło na mnie wrażenie i muszę z nim trochę pożyć zanim zacznę Wino, dzieki za rady.
Myślisz że ilość kart ma znaczenie na początku? Może miałam za mało na starcie, może lepiej coś kupić zanim znów zacznę?
@arinkao: Moim zdaniem to najlepsza część Wiedźmina 3. Chyba wszystko to idealnie zagrało. Jeden z najlepszych złoli w grach, bardzo dobry quest, wesele jako taki moment odetchnienia, moja ulubiona baba z gier(Shani) w roli głównej. Mi to się nawet podobało to, że dodatek obywa się prawie w jednym miejscu i nie trzeba jeździć po całym Velen.

W ogóle ten dodatek chwalili zarówno gracze jak i krytycy i trochę dziwne, że CD
@arinkao sam początek jest właśnie najtrudniejszy bo masz mało kart, postaraj się dokupić i wygrywać karty od słabszych graczy. Poszukaj może jakiegoś poradnika na necie jak zacząć. Najważniejsze są te karty "złote" które punktuja niezależnie od użytych kart przez przeciwnika
@marcinRGZ: Dokładnie.
Gra wbija w fotel, są momenty gdy rzeczywiście można spaść ze stołka jeśli się wczuwasz. Można ją było rozwinąć no ale cóż, marketing pewnie im nie pozwolił, tak to już jest.