Wpis z mikrobloga

- Dobraa mamy telefon, słuchajcie. Z ki.. Z ki..z kim rozmawiam? Z kim rozmawiam? Halo?
- Roma.. Ekhem.. Roman ze Złotoryja
- Cześć, cześć witam serdecznie
- Trochę.. Trochę strach się tu odzywać taka napięta atmosfera
- Nie no spokojnie no, deszcz pada tylko.
- Dobra ja jestem trochę po stronie eee.. team Najman i u Stanowskiego (?), ale najpierw, ekhem, pomogę trochę Marcinowi że rzeczywiście Stano to taki ee też #!$%@? ananas jak na pizzy u Najmana, eee.. uu eeee.. Ło Jezu ale emocje. Że Stano to jest taki #!$%@? z tym wchodzeniem w dupę Leśnemu czy Bońkowi, że tylko potrafi na Mioduskiego #!$%@?ć, że co to tam ee z kim nie przegrali, ale jak Boniek odwala jakieś chore akcje, że próbuje tylko odwoływać mecze trzeciej, czwartej ligi czy coś, a tutaj ekstraklasa i w ogóle ma grać, no to nawet sło.. słowem się nie zająknie bo to jego kolega i za dwa dni to by w ogóle na Kanale Sportowym się połowa osób bała odezwać bo by im Boniek jebnął ee zakaz mówienia, no to jest trochę tak Stano że ty jesteś taki z tym hejtowaniem naprawdę #!$%@? i ludzie..
- Alee mo.. może.. mogę cię prosić żadnych słów takich, ok?
- Dobra, dobra
- No to.. to moja prośba, możesz sobie mówić co chcesz jeśli chodzi o argumentację, o twoje poglądy, natomiast bym bardzo prosił jednak o czystość języka polskiego na antenie, bardzo dziękuję jeśli mogę tylko o to poprosić.
- No dobra jasne
- No odnieś się!
- Ee to..
- Już?
- Hejterze, odnieś się!
- No no może.. możesz coś tam zakolaku powiedzieć
- Zachęcam do oglądania eee materiałów z Bońkiem i z Leśnodorskim na weszło.com i sobie odnajdziesz wszystko. Zachęcam na przykład do ee.. do odczytania ee.. sprawozdania z meczu jak Legia awansowała do Ligi Mistrzów, ee jak opisaliśmy ten awans do Ligi Mistrzów w czasie gdy właścicielem był Bogusław Leśnodorski, to chyba nie jest nasze.. temat naszej rozmowy. Ja tylko mam prośbę do ciebie Mateusz żebyś nie polewał już naszemu gościowi bo jest niestabilny.
- Ale ten, co miałem powiedzieć, ale też uważaj jak tam będziesz zaglądał na to weszło.com bo oni potrafią ludziom odp.. odpowiadać #!$%@?, także to z t.. to właśnie to.. mówimy o tym portalu, zobacz.
- No dobra, ekhem. A jeszcze takie pytanie do pana Marcina. Ma pan może jakiegoś przyjaciela z kręgu sportów walki?
- Tak
- A można znać imię, nazwisko?
- Andrzej Gołota
- Andrzej Gołota no dobra i takie pytanie. Ee Andrzej Gołota ma żonę prawda?
- Tak
- Tak, a jakby pan tak zareagował jakby pan się dowiedział że Andrzej Gołota poleciał sobie do Tajlandii sam, bez ee żony i tam podrywa jakieś dziewczyny, wymienia z nimi erotyczne zdjęcia, coś w tym stylu.
- Jeszcze raz trochę zamotałeś, jeszcze raz. Trochę boksowałem, ja jestem dwadzieścia trzy lata w ringu, t t troszeczkę wolniej wiesz, troszeczkę wolniej, jeszcze raz, wytłumacz mi tą konfigurację.
- Jakby pan zareagował, jakby pan się dowiedział, że Gołota, leci sobie sam na wakacje do taj.. do Tajlandii i podrywa tam dziewczyny, wymienia z nimi erotyczne zdjęcia, później się okazuje że jakieś tam zdjęcia na Twittera czy na Instagrama wymykają się
- Słuchaj wiem do kogo pijesz. Do mojego tutaj chyba ko..kolegi dziennikarza
- Do mnie pijesz!? Powiem ci..po..słuchaj, pom..pomyliłe..po, kolego! Pomyliłeś.. pomyliłeś.. pomyliłeś odwagę z odważnikiem, pozdrawiam cię serdecznie. To #!$%@? śmieszne było?
- Mati nic się nie przejmuj, do przodu! Powiem ci, powiem ci jedno.. wszyscy zazdrościli #!$%@? takie kopyto pokazałeś i bardzo o to chodzi! Nic się nie przejmuj.
#kanalsportowy
źródło: comment_1643749142mQhnsJ5riOpXtuP4qbGQcx.jpg