Wpis z mikrobloga

@Rafalek-Pedalek: Wiesz, ja spedzam nad informacjami z ekosystemu atom od 1-3 h dziennie. Dużo pewnie zależy jaką masz ekspozycje na ten eko, dla osoby która ma 2k$ 10% drop to 200$, ale już dla holdera z 20k to już 2k. Niestety nie istnieje inny sposob jak bycie na biezaco i klikanie roznych rzeczy zeby sie pobawic
@bulboglowy: Hej, jakie masz predykcje ceny $SOMM? Bo dipnął z $5 do $2,7 i zastanawiam się czy dokupic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. S. Dzięki za tag. Będę obserwował. Też mocno siedzę w Cosmosie. Dzięki niemu ATH na portfelu mimo crashu na rynku ;) Atom i Juno rządzą :D
@bulboglowy: wlasnie tez kupilem troche tokenow po $1,6 ale nic nie sprzedalem jeszcze. Malo info jesli chodzi o tokenomie i uwalnianie tokenow w czasie. Ale jestem dobrej mysli, bo to moneta stworzona przez co-founderów Cosmosa, więc może bedzie popyt.

jaki potencjalny airdrop teraz uwazasz moze byc najciekawszy? Btw lapiesz sie na NFT od @rendrasc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mddx: jezeli chodzi o liste do dropa nft od neta to tak.
Uwazam ze $raw bedzie miodzio, tyle ze ja tam nam naprawde bardzo duzo kasy ulokowanej, zarowno w stakingu Juno jak i osmo i lp
jezeli chodzi o liste do dropa nft od neta to tak.


@bulboglowy: Witaj w klubie :)

$Raw chyba najwiecej sie dostanie za LP na Junoswap wg blackpaper. Najlepszy stosunek $Raw/zablokowana wartosc.
Dlatego ja najbardziej tam wchodze wlasnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JUNO holders & delegators: 70,000,000 $RAW
JunoSwap LPs: 30,000,000 $RAW
ATOM holders & delegators: 25,000,000 $RAW
Osmosis LPs: 25,000,000 $RAW
@mddx: ja mam wsumie w lp tylko te 0.2 + iles tam juno co daje ok 1k$ w lp ale mam bardzo duzo juno zastakewoanych, zostaje tak jak jest. Jak wpadnie troche $ to bede zadowolony, niestety piecze mnie dupa ze z neta zalapalem sie tylko na 1,2:(
@bulboglowy: a no stakowanego juno nie ma sensu ruszac.

No lipa, tez by mnie pieklo. Mnie zapieklo, ze opuscilem 1 albo 2 glosowania, by zalapac sie na 16,2 ;) Glosowanie on chain mega tutaj zostalo dowartosciowane. Z drugiej strony nawet te 1,2 neta moze kiedys urosnac do baardzo fajnej sumki ;-)
@bulboglowy: zgadza się. Aczkolwiek Shade niestety nie dostane, bo akurat wtedy miałem odstejkowane atomy i Luny ;p

Może kupię go z rynku, bo lekki hype na to jest. Muszę poczytać