Wpis z mikrobloga

@Wuja66: Tak a potem używam raz na 10 lat :) i równie dobrze mógłbym wybrać narzędzie z gównolitu :) mój tata przerobił miliardy otworów fi 6 w stropach pod sufity mineralne i ogólnie uważa, że wiertła sds tańsze lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wuja66: Czym się różnią granatowe od zielonych. znaczy widzę troszku inny kształt ale w jakim celu, pewnie wkręty są pod to takie ale po co? prawie to i to krzyżak
Kupiłem rok temu taki sam zestaw używałem tylko ph2 i adapterów. PH 2 po miesiącu zgubiłem, do adapterów nie ma co włożyć a po pracy z zestawem jednego dnia podczas deszczu wszystko zardzewiało wiec chroń przed wodą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@karolhh: te zielone są do takich śrub.
Plus fragment z wiki
Dla łatwiejszego rozróżnienia, końcówki grotów wkrętaków Pozidriv posiadają między krawędziami skośne zgrubienia w kształcie V, a na wkrętach Pozidriv umieszczone są ukośne cienkie nacięcia w kształcie X. Wkrętaki Pozidriv nie pasują do wkrętów Phillipsa, przylegają do nacięcia tylko niewielką częścią krawędzi, więc może dojść do uszkodzenia nacięcia wkręta lub narzędzia. Dlatego zaleca się używanie właściwych wkrętaków do stosowanych wkrętów, jak
ZaBurz - @karolhh: te zielone są do takich śrub.
Plus fragment z wiki
Dla łatwiejszeg...

źródło: comment_16437424717LvDRc6d8MxzKliOHYyYPN.jpg

Pobierz