Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy dla mojej mamy! Czy ktoś może wie gdzie w Polsce lub za granicą można wyszukać najlepszych specjalistów od okulistyki a dokładniej od jaskry?
Moja mama leczy się w Warszawie w szpitalu Czerniakowskim oraz na Szaserów od 2000 i niestety bez większych sukcesów, a nawet obecnie sytuacja diametralnie się pogarsza. Niestety większość lekarzy w Warszawie na obecną chwilę rozkłada ręce i nie podejmuje prób dalszego leczenia:(
Mama w 2012 przechodziła trabekulektomię, która pomogła utrzymać ciśnienie w granicach 4-10 przez jakiś czas ale niestety nie na długo. Przy lekach i ciśnieniu, które wystarczy że jest nieco podwyższone - w granicach 16, dochodzi momentalnie do pogorszenia pola widzenia. W jednym oku na obecną chwilę pole widzenia jest, mówiąc krótko w tragicznym stanie.
Jeśli macie jakieś doświadczenie lub znacie miejsca w Polsce lub za granicą, gdzie się najlepiej skonsultować, bardzo Was proszę o pomoc. Wszelkie rady mile widziane.
()
#pytanie #jaskra #medycyna #okulista #okulistyka #wzrok #zdrowie #choroby #lekarz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BozenaMal: jeszcze raz bardzo dziękuję, na pewno spróbujemy!
W tym tygodniu jeszcze chcemy się skonsultować lokalnie w Warszawie z profesorem Rękasem, mam nadzieję, że mama uzyska jakieś informację lub pomoc.
  • Odpowiedz
@oczekp: SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach - jeden z najlepszych okulistycznych szpitali w Polsce. Zakładają Ahmedy i inne rzeczy. Spróbuj tam.
  • Odpowiedz
@Cozzie: ostatnio o tym czytałem, musiałbym sie jeszcze zagłębić. O ile sam olejek by działał to myślę, że mame by się dało namówić, natomiast z thc byłoby ciężko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz