Wpis z mikrobloga

w prawym bucie zrobiła mi się dziura na pięcie, oddałem na reklamacje, i po tygodniu mi ja odrzucili z powodu takiego ze rzekomo było za luźno zasznurowane, mimo ze sznurowałem dość mocno, jest sens składać odwołanie, chciałbym żeby mi wymienili na nowe bo trochę denerwuje mnie ta dziurka.

sklep to sizeer a buty to air force 1

#obuwie #sizeer #buty #modameska #nike #sneakers #streetwear
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gbaranski uderz do rzecznika praw konsumenta i rzeczoznawcy. Zapłacisz parę groszy za opinie a jak sprawa będzie miała trafić do sądu to nagle się okaże z że bardziej się dziadom opłaca oddać kwotę za buty i rzeczoznawcę nic wysyłać do sądu papugę.
  • Odpowiedz
@gbaranski rozumiem. Ja bym się w to pchał z czystej złośliwości i przyjemności ukręcenia wora januszom - bo nie jesteś pierwszym ani ostatnim klientem jakiego olewają. Ludziom się nie chce bawić w takie wojenki i dlatego poziom obsługi klienta w Pl leży.
  • Odpowiedz
@gbaranski: no to nie wjem. Skuhwysynstwo sinsaya i innych nie zna granic. Moze minelo za duzo od momentu zakupu?
Jazda z nimi bo gdybys zle wiazal to i drugi but bylby rozwalony. Wiec niech wala sie na c--e i oddaja kase.
  • Odpowiedz
@gbaranski: walcz, mi się udało niedawno dostać całkowity zwrot gotówki, wystarczyło powiedzieć im trochę o kodeksie cywilnym i prawach konsumenta i od razu zrobili się zieloni
  • Odpowiedz