Wpis z mikrobloga

  • 290
Wczoraj minął okres wypowiedzenia a od dziś zaczynam pracę w małej firmie (50osob) - w końcu nie korpo 6000 osób i 700 osób jak poprzednio.
Dajcie jakiegoś plusa bo jest mały stresik.

Z plusów to w wieku 24 lat będzie ponad 5k do łapy a jeszcze nie skończyłem licencjatu.
#pracbaza #januszex #korposwiat
  • 67
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m76859: mam podobnie, wczoraj ostatni dzień w korpo, dzisiaj mała firma pierwszy dzień. Trzymam za ciebie a i ty za mnie trzymaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oczywiście, że trzymam

I u mnie póki co jest w pytkę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tellet w moim przypadku i tak kariera kończy się na seniorze/supervisorze. Ew. Manager ale to trzeba umieć into zarządzanie. Ta sama bajka jak w korpo których byłem.

@Goronco pracuje w outsourcingu i widzę, że w mniejszych firmach są sporo większe wynagrodzenia niż w molochach po kilka k pracowników.
  • Odpowiedz
@m76859: nie, była o jednej pracy poprzednio, a nie poprzednich. Z twojego wpisu nie da się wywnioskować czy mowa jest o liczbie mnogiej czy pojedynczej, więc ciebie przerosło pisanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m76859: nie, była o jednej pracy poprzednio, a nie poprzednich. Z twojego wpisu nie da się wywnioskować czy mowa jest o liczbie mnogiej czy pojedynczej, więc ciebie przerosło pisanie.


Jak miałbym zrobić liczbę mnoga od korpo? Korpa xD?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bin_Laden zdaje sobie sprawę. Sam naliczam wynagrodzenia i wiem jakie sytuację potrafią być. Widziałem osoby z rocznika 2001 w trakcie studiów IT które miały 12,5k zasadniczego + premia roczna do max 10 krotności zasadniczego miesięcznego
  • Odpowiedz