Wpis z mikrobloga

Stanowski zaprzepaścił cały szacunek społeczny jaki zbudował po walce ze Słowikiem i Najmanem. Sam go w tym wspierałem i przymykałem oko na tę całą ,,Gromdę”. W końcu bezapelacyjnie czym innym jest jak patusy napieprzają się jak małpy w ringu, a czym innym jest sadzanie na tronie szefa mafii.

Niemniej popieranie Michniewicza na stanowisko selekcjonera polskiej kadry, bo to kumpel od kieliszka, to… Rzecz pozostająca poza kulturalną krytyką. Michniewicz pozostawał w kontaktach ze słynnym ,,Fryzjerem”. 711 połączeń telefonicznych wykonali panowie między sobą, potencjalnie więc mogli być w bliskich relacjach.

Bliskie relacje z mafiozą - Stanowski, jeżeli to dla Ciebie jest nic, to… W hipokryzji pogrążyłeś się już całkiem. Wiem, że vikop czytasz. Wiedz, że ludzie spoza Twojego kościółka plują na Twoje zachowanie.

I wiem, że jestem nikim i mój głos nic nie znaczy. Ale takich głosów jak mój jest więcej.

#kanalsportowy #stanowski #pilkanozna
  • 25
@Robin_Flood: Nigdy nie podchodziłem do niego z zaufaniem, za stary na to jestem. Niemniej traktowałem go jako człowieka błyskotliwego i inteligentnego. Dalej mu tego nie odmawiam. Niemniej aż tak daleko idąca hipokryzja mnie zaskoczyła. Mimo wszystko po inteligentnym człowieku spodziewałem się więcej.

@T1oo: Fanatycy ani przez chwilę od niego nie odejdą.
@pokustnik: jakbyś się wczoraj urodził ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolesiostwo, nepotyzm? Wcale niespotykane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każde medium w którymś kierunku podąża, otacza się takimi, a nie innymi ludźmi. Nie inaczej jest z Weszło i Stanowskim. Trudno, żeby publicznie Stanowski krytykował wybór Michniewicza na selekcjonera, a poza kamerami witali się w iście włoskim stylu, buziakiem w policzek. To by była dopiero hipokryzja.
@waciak: Być może nie pasuję do tego świata i być może nie chcę do niego pasować. Dla mnie jednak honor i dane słowo są ważne i otaczam się ludźmi dla których również jest to istotne. Zapewne przez to czasem błędnie ekstrapoluję własne wartości na inne inteligentne postaci publiczne, jednakże jest to cena którą jestem gotowy ponieść za życie z własnymi zasadami.

@T1oo: Ja Stanowskiego poznałem później, przy HP z Jasiem
@Robin_Flood: Jeżeli to jest jego biznes i zbierał akcjonariuszy w celach finansowania, to dalej nie widzę sprzeczności. Wykaż ją, to z chęcią przyznam Ci rację - nie jestem zamknięty na inny punkt widzenia i zawsze z chęcią rozmawiam.
@pokustnik: Ja to się zastanawiam czy gdyby ktoś inny to zrobił to czy by robił taki szum, czy by tylko wspomniał z Mazurkiem w programie? Mi się wydaje że po prostu chciał podbić sobie zasięgi bo znowu Najman którego może punktować 6 latek #!$%@?ł. Nie oszukujmy się, #!$%@? Najmanowi to nie jest żaden wyczyn, a ludzie klaszczą Stanowskiemu jakby co najmniej udowodnił że teoria Einsteina jest błędna. Co tego na drodze
@michalxd21: Masz dużo racji, ale jednak ludzie nie klaskali Stanowskiemu za to, że #!$%@?ł Najmanowi. Klaskali, bo Najman przekroczył granice wszelkiej krytyki i wyciągnął relikty smutnego okresu istnienia naszego państwa, gdy było ono niezdolne do walki z przestępczością zorganizowaną i do zapewnienia spokojnego prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorczym ludziom. Niemniej te czasy przeminęły i Polacy nie chcą w swej masie do nich wracać i nie akceptują sadzania na tronie byłych szefów mafii.
@Robin_Flood: w sumie miałem jechać po stanie, ale przypomniałeś mi że właśnie do polityki zbytnio się nie wtrąca, nie jedzie po całej partii jak większość wykopków z lewej czy prawej tylko krytykuje pojedynczych idiotów z każdej ze stron więc dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pokustnik: ale widzisz też jak to się skończyło. Generalnie to chyba najlepiej na tym wyszedł ostatecznie Najman, bo wcześniej osoby co wcale nie wiedziały o tym MMA VIP teraz wiedzą. To że Najman to idiota to nikomu nie trzeba było tłumaczyć. Wydaje mi się że pobiją rekord ppv dzięki temu zamieszaniu... O ile tylko znajdą halę.
@pokustnik: Ponieważ gdy robi coś w 99% identycznego to mógłby przestać się ośmieszać.


@Robin_Flood: Ale to nie jest w 99% identyczne. To dwie różne sprawy. Wykazałem to powyżej.
Wypisać prościej? Nie chcę Cię obrazić, ale chyba nie łapiesz.

Lata za tym Słowikiem jak #!$%@?, ale pod siedzibę pisu już nie pojedzie. Mimo, iż ta partia wyrządziła krzywdę kilka tysięcy razy większą niż Pruszków.


@Robin_Flood: To są dwie różne sprawy.
@pokustnik: znajdą na spokojnie. Nie będą szukać publicznych tylko prywatne. Ogólnie wracając do Stana to trochę nie podoba mi się to że cały czas wywleka czyjeś brudy finansowe na wierzch. Z Najmanem ok, komornik przepisane na żonę git, unika go. Ale z burmistrzem to tak średnio, bo to wyglądało tak jakby sugerował że tek 10 koła pójdzie mu do kieszeni bo ma długi. Potem oczywiście musi przyszpanować hajsem i wspomina że
znajdą na spokojnie. Nie będą szukać publicznych tylko prywatne.


@michalxd21: Tylko wtedy władze lokalne mogą pod różnymi pretekstami i tak to przyblokować.

i. Potem oczywiście musi przyszpanować hajsem i wspomina że te 10 koła to może pójść do bankomatu i tako se wypłacić


@michalxd21: To jest mega słabe :/ Musi mieć mega kompleksy, że tak pieniędzmi szpanuje.

Czasem Stano się zachowuje jak ten dzieciak z podstawówki, którego starzy #!$%@? gdzieś
Niemniej popieranie Michniewicza na stanowisko selekcjonera polskiej kadry, bo to kumpel od kieliszka, to…


@pokustnik: w tym akurat nie ma nic złego. Dużo gorsze jest to jaka hipokryzja wylewa się ze Stanowskiego gdy daje bana na zadawanie pytań o CM i telefony
Niemniej traktowałem go jako człowieka błyskotliwego i inteligentnego.


@pokustnik: Zauważ, że tylko przy osobach zwyczajnie bardzo mało błyskotliwych, których nie brak w polskiej piłce i na ich tle się wyróżnia- już nawet jego mentor Zarzeczny mówił, że Stanowskiemu brakuje trochę wiedzy i inteligencji.