Wpis z mikrobloga

@WscieklySasquatch: Akurat na polityce znam się lepiej niż na piłce kolego. Nie rozumiem za to twojego toku myślenia. Ktoś robi przekręty, więc mówienie o tym jest złe bo ktoś tam też robi przekręty? Znaczy mamy się nic nie odzywać? Czekaj ostatnio ktoś zadał takie pytanie znanemu dziennikarzowi, czy piętnując galę, nie robi jej reklamy, na co ten dziennikarz odpowiedział "No ale to mamy niczego nie napiętnować, bo robi się o tym
Niech sobie pisza na swoich śmiesznych stronkach artykuły. A Czesiu bardzo dobrze zrobił, że zablokował upierdliwego wrzoda


@WscieklySasquatch: Szkoda, że państwo polskie jak zwykle nie stanęło na wysokości zadania i nie wsadziło Czesia do więzienia i dożywotnią dyscyplinarką na zajmowanie się piłką nożną. Ale jak nizinom patologia i korupcja nie przeszkadza, ba - to pismaki złe bo zadają pytania - to ja nawet nie mam nadziei na przyszłość dla tego narodu.
@RexxarHell: Gosciu ale jakie przekręty? Są jakieś dowody na to? To ze jakiemuś dziennikarzowi cos sie wydaje bo chce uzyskac rozglos to mamy kogos innego ukamienować bo on tak powedzial? On nawet nie ma na to dowodów. Jak jutro ktos powie, że ruchasz male dzieci to tez zrezygnujesz z pracy?
@maczeta31: 4 lata po 711 rozmowach Michniewicz nie pamiętał ani jednej, a po 15 latach pamięta kto w jakim meczu miał zawieszenie albo kontuzje. Wszystko tu się trzyma, na pewno jest to uczciwy chłop, co nie? :)
Ja #!$%@?, gość najprawdopodobniej ustawiał mecze, na 100% kontaktował się z bosem mafii Fryzjerem, pali jana na konferencji i wygląda jak arbuz a Wy - a kurła to jest selekcjoner, dobrze że zablokowali Jadczaka. Gdyby nie ten Jadczak to o Wiśle byście #!$%@? wiedzieli. Ciekawe o czym teraz kręci. Może właśnie materiał związany z Fryzjerem a w czasie tworzenia Michniewicz został selekcjonerem. Najzabawniejsze jest to, że jak słuchacie Stanowskiego jak boga! To
@Chewie2: aha zamknijmy gościa w więzieniu bo nie chce nam powiedzieć o czym rozmawial w prywatnej rozmowie 15 lat temu xD powiem Ci ze ja tez nie pamietam o czym rozmawialem miesiac temu z kims wiec tez mnie zamknijcie.