Wpis z mikrobloga

Stano gadający o Weronice Rosati posługuje się jej fotką opisując ją, że:
"Niezależna silna kobieta odnosi sukces wbrew stereotypom trzymając za rękę Herveya Weinsteina, z którym aktorki robiły karierę przez łóżko"

Stano i jego media o znajomym, który ma na liczniku co najmniej 711 połączeń z gościem, który kręcił piłkarską mafią w tym kraju. Będący w takim momencie kariery, że udało mu się jeden z lepszych klubów ligi #!$%@?ć do strefy spadkowej:
"wybitny taktyk, zadaniowiec, najlepszy trener w tej części świata"

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#kanalsportowy #pilkanozna #reprezentacja
Maneharno - Stano gadający o Weronice Rosati posługuje się jej fotką opisując ją, że:...

źródło: comment_164364560390gZAnxOeb0pw9TkLYSqlw.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
A co ma wspólnego 711 połączeń do kwestii sportowych takich jak taktyka czy zadaniowość?


@macio32155: Pewnie ma tyle wspólnego co gra aktorska do tego z kim się pokazuje na mieście. Nie wiem, ale się domyślam

Co do legii no jest zarządzana słabo, ale mimo wszystko legia w kryzysie to jest mocny średniak, a przegrywała z zespołami o zdecydowanie gorszym potencjale kadrowym. Zresztą na początku sezonu nie było coś tam gadane o
  • Odpowiedz
@macio32155: no tak Wszołek, Juranovic i Vesovic, ale spójrz obiektywnie na skład legii vs pozostałych klubów z strefy spadkowej czy nawet do 8. No taka Stal Mielec porównaj to do Legii, przecież to startu nie ma.
  • Odpowiedz
Legie na dno tabeli nie spuścił Michniewicz tylko Kucharski


@macio32155: xDDD

Sorry, ale jeżeli wierzysz w to że legia miała skład mocniejszy tylko od Niecieczy i jej pozycja ligowa oddaje siłę jej składu, to polecam udać się do okulisty, albo zacząć oglądać inny sport.
  • Odpowiedz
@Maneharno:
Stanowski: nie ma dowodów ze michniewicz handolwal meczami, nigdy nie miał też postawionych zarzutów, nie można na podstawie bilingow sugerować ze jest winny

Też Stanowski: Patrzcie to jest Rosati ona chce przeprosin ode mnie xd ale zobaczcie idzie z rękę Herveyem a on molestowal kobiety xd a ona zagrała pare ról w hollywood i ona chce teraz ode mnie przeprosiny nie mam dziś na nią czasu xd nią zajmiemy się
  • Odpowiedz
@rutkins: dokładnie nie oceniam tego jaka aktorka jest Rosati, czy trenerem CM. Ludzie #!$%@?ą krzywe akcje, by się wybić, ale udawanie, że 711 połączeń to coś normalnego i nie budzącego podejrzeń i nie rzuca żadnego cienia. No ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Maneharno: A skąd ten pomysł że Stano wyrobił sobie zdanie na podstawie zdjęcia? To wy wyrobiliście sobie zdanie + skazaliście gościa na podstawie ilości połączeń które wykonał, choć prokuratura nie potrafiła mu nawet postawić zarzutów. I najważniejszy dowód - dzwonił przed czy w trakcie meczu... no k**a jakby miał łeb na karku i ustawił mecz dzien wczesniej to do teraz by sie nikt nie zorientował, co za debil, nie podumał...
  • Odpowiedz
A skąd ten pomysł że Stano wyrobił sobie zdanie na podstawie zdjęcia? To wy wyrobiliście sobie zdanie + skazaliście gościa na podstawie ilości połączeń które wykonał, choć prokuratura nie potrafiła mu nawet postawić zarzutów


@muussk: ale to ty sobie wyrobiłeś zdanie na temat mojego zdania, a ja tylko napisałem, że aktywny trener drużyny piłkarskiej w około 28 miesięcy odbył udokumentowanych 711 połączeń z szefem piłkarskiej mafii i nie pamięta, a przynajmniej
  • Odpowiedz
@macio32155: No i właśnie dlatego że legia to nie psg taktykę ustawiasz pod zawodników, bo całej kadry se nie wymienisz pod swój pomysł. Już nie mówiąc o tym że w kadrze ma to jeszcze większe znaczenie.
  • Odpowiedz