Wpis z mikrobloga

pamietam jak przez pol stycznia jest beka w komentarzach pod filmami na KS z Wichniara jaki to frazesiarz i farmazoniarz a ja od dawna mowilem, ze mówi to co mysli bo nikomu w dupsko włazic nie musi, u Kołtonia dobrze sie go słuchało jak jechał z kim trzeba bylo jechac. Dzisiaj tak samo, w niewygodnej dla siebie pozycji siedzac tuz obok stana punktuje wszystko jak leci i do tego trafnie. Moze mowic ze Artus ma ego, ze ma bol dupy o repre i niech ma, przynajmniej mowi wprost i nie bawi sie w układy. Bedziemy mieli z niego pozytek.
#kanalsportowy
  • 8
@ylacTendoman554: wcale nie jest taki głupi, Zibiego też ładnie zaorał bodajże w Cafe Futbol

@peszmerd: ja się wczoraj zawiodłem na Michaliku, bo wcześniej to on często się wypowiadał na przekór Borkowi/Smokowi i trochę rozbijał te towarzystwo wzajemnej adoracji, a wczoraj wieczorem jak wszyscy się spuszczali do Czesia to się niespecjalnie sprzeciwiał
@jacas: Po jednym programie opinia o nim obróciła się o 180 stopni. Przecież to co on z Romkiem Kołtoniem i Tomkiem Hajto potrafił opowiadać za głupoty w Cafe Futbol, to sie w głownie nie mieściło czasami. Śmieszne jaki to teraz jest bohater. Ale Hajto też kiedyś był uznawany za komentatora numer jeden, od tamtej pory nic mnie nie zdziwi.
@theLPD: No wypadł najlepiej, bo nie leciał propagandą, ale czy on taki nagle geniusz, to nie wiem. Chociaż też, np. za tym, że CM miał grać ofensywnie na Euro U21 ma świadczyć według Wichniarka, to że Kownacki był powołany przez Sousę, który w pierwszej połowie z Anglią grał ofensywnie. Przecież to jest bełkot.