Wpis z mikrobloga

Z mojego doświadczenia do tej pory odpisywali "zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży"


@kaaban: Czyli co, źle że odpisał, czy to że odpisał świadczy że ma problem ze sprzedażą, czy co? Skoro wrzucił ogłoszenie na facebooka to i odpisuje. Jeśli by miał wszystkie sprzedane jeszcze przed wykopaniem dziury w ziemi i zarejestrowaniem firmy to i ogłoszenia by przecież nie wstawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaaban: Ja rok temu (jak nie więcej) przez jakiś czas dostawałem na maila na o2.pl spam z reklamami deweloperów takich jak Robyg, czyli też topowych. Wtedy też myślałem, że skoro biorą się już za takie najgorsze metody reklamy, to coś się dzieje. Co się stało z cenami od tamtego czasu każdy widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc nie sugerowałbym się tym, że ktoś zaczął odpisywać na facebooku.
@kaaban: Może jestem do tyłu z informacjami albo tak jak napisałem w spoilerze, nie wiem co piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i śledzę raczej rynek wtórny więc szczegółów co do tego co się dzieje u deweloperów mogę i tak nie znać.
@fristajl: Kiedyś maiłem lepszą sytuację. Zachodzę do biura dewelopera, oferta jeszcze nie opublikowana, a praktycznie wszystkie mieszkania po rezerwowane. Po jakimś czasie były wolne praktycznie wszystkie o jakie wtedy pytałem.