Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata, 190 cm, dwa diametralnie różne kierunki studiów skończone, spoko robotę w gigakorpo notowanym na NYSE i własną chatę a na tych #!$%@? aplikacjach lajkują mnie tuczniki, samotne matki, kasjerki z Żabki i Karyny z zawodówek. #!$%@?ę to.

#badoo #tinder #seks #zwiazki #tfwnogf
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@problemat:

mało ludzi jest w stanie wziąć poprawkę, że zawsze będzie patrzało się ze swojej perspektywy. Potem tak jak przypadku Nowelizacji własne przemyślenia czy preferencje podnosi się do rangi uniwersalnych, co rodzi problemy.


Odnoszę wrażenie, że to częste u pracowników korporacji. I jest to zrozumiałe, korporacja potrzebuje oddanego pracownika, co myśli zgodnie z narracją a nie kogoś co daleko wychodzi poza ramy, bo wychodząc poza nie można sam byt korporacji
  • Odpowiedz
@Nowelizacja

xD brzmisz jakbyś pracował jako pracownik fizyczny. Nic do takich nie mam, ale oni zazwyczaj krytykują pracę w korpo (do którego w wbrew pozorom ciężko się dostać) ¯_(ツ)_/¯


Bynamniej. A jeśli ktoś pracuje fizycznie nie jest gorszy od tego co pracuje umysłowo.
  • Odpowiedz
@TheKirghizLight: Nie jest gorszy, ale kojarzę cię z komentarza, w którym twierdzisz, że przeciętny Polak nie może zarobić 7 k miesięcznie. Może u ciebie to nie jest fizyczna praca, ale na pewno nie wartościowa zarobkowo.

#czasnazmianepracy

Czy ty jesteś pijany? w dużych korpo zarabia się zazwyczaj więcej niż w małych firmach. Dlatego ludzie chcą tam pracować.

Napisz jeszcze coś o defekacji libków, utwierdzę się w przekonaniu, że masz
  • Odpowiedz
@Nowelizacja:

Nie jest gorszy, ale kojarzę cię z komentarza, w którym twierdzisz, że przeciętny Polak nie może zarobić 7 k miesięcznie. Może u ciebie to nie jest fizyczna praca, ale na pewno nie wartościowa zarobkowo.


Owszem, nie jest. Z resztą sama stwierdziłaś, że pochodzisz z tzw. dobrego domu, więc twoja perspektywa jest ograniczona. A pisanie o przeciętnym Polaku nie znaczy, że mówię w swoim imieniu. Po prostu otwieram się na inne punkty widzenia, a potem zdziwienie w tym kraju dlaczego rządzi PiS, przecież 7k do ręki może mieć
  • Odpowiedz