Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata, 190 cm, dwa diametralnie różne kierunki studiów skończone, spoko robotę w gigakorpo notowanym na NYSE i własną chatę a na tych s-----------h aplikacjach lajkują mnie tuczniki, samotne matki, kasjerki z Żabki i Karyny z zawodówek. P------ę to.

#badoo #tinder #s--s #zwiazki #tfwnogf
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@problemat: no bo przejrzałam twoje wpisy i raczej nie traktujesz. To że chcesz się z taką ożenić nie znaczy że traktujesz ją jako równą sobie. To jest bardziej na zasadzie wychowywania/ dostosowywanie do siebie. Nie wszyscy chcą być w takich związkach. O tym piszę. To nie jest zerojedynkowe.
  • Odpowiedz
@problemat: niee. Mężczyźni na ogół chcą atrakcyjnej, młodej partnerki, która dorównuje im doświadczeniem/ pozycją.

Tego nie da się pogodzić, wiec wielu idzie w różne ustępstwa. Zazwyczaj jest to właśnie młoda studentka/absolwentka dobrej uczelni z dobrym wyglądem. Wtedy można w miarę pogodzić te dwie cechy. Takich co wytrzymają z 18latką w poważnym związku jest garstka. Dlatego napisałam o atrakcyjnej julce z HR po studiach, która pracuje w korpo. To jest najatrakcyjniejszy
  • Odpowiedz
@problemat tak ci siedzi psycha że mnie wołasz i obrażasz w losowych wpisach? Trzeba było nie zaczynać, nie chciałem cie niszczyć

Może jednak nie jesteś taki inteligentny za jakiego się uważasz, bo ego na orbicie widze
  • Odpowiedz
@sepuqqu: w ogóle ja znam wiele osób w trakcie doktoratu/ po doktoracie. Oni nie zachowują się jak @problemat. On musi mieć kompleksy. Widać.

PS ty też mnie obrażasz, ale mogę się zgodzić, że ten wykopek ma problemy z własną samooceną. Widać.
  • Odpowiedz
@problemat: ja pochodzę z "dobrego domu" i tak, jest duża różnica. Tak tylko sobie wmawiają niektórzy mężczyźni, że nie ma różnicy.

W ogóle to nie powinno dziwić. Osoba w wieku 18 lat, która zachowuje się jak 30l latek pewnie jest zaburzona ( a psychicznie pewnie cierpi). To nie jest dobre. Powinna zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem, wtedy sam rozwój i doświadczenia będą lepsze.
  • Odpowiedz
@sepuqqu: w sumie to jestem pijana i wiem, że należysz do tagu przegryw. Możliwe że mnie nie obraziłeś, nie wiem ¯\_(ツ)_/¯

Ogólnie zasada jest taka: ludzie na tinderze wybierają po wyglądzie, w prawdziwym życiu można podwyższyć swoje szanse charakterem. Na tinderze jest to trudne. I tak, nie dotyczy to tylko kobiet.
  • Odpowiedz