Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistyk-gehenny: na utylizacji odpadów. Kupują opakowania PET, dzieci w Bangladeszu robią z nich skarpetki, wpław dowożą do Polski i masz zestaw po 1,75 USD, czyjąś miesięczna wypłatę.
@mistyk-gehenny: widizalem te koszulki i daleko im do bycia leganckomi, od razu rozpoznam na ulicy,ze to koszulka za 10 żl, te #!$%@? nadruki w stylu bruklin rządzi czy tam inne los Angeles uniwersytet. Naubieraja się w takie rzeczy od stóp do głów a potem narzekają że ich laski nie chcą , mam nadzieję, że chociaż rozmiar dobry dobrales i żeby nie było sam kupuję tam skarpetki ale też kupiłem ostatnio połówki
od razu rozpoznam na ulicy,ze to koszulka za 10 żl, te #!$%@? nadruki w stylu bruklin rządzi czy tam inne los Angeles uniwersytet


@Kano7: Pełno takich samych w każdej sieciówce, w cenach od 10 do kilkuset zł i ceny nie są tu bynajmniej wprost proporcjonalne do jakości. W miarę normalne ciuchy są w każdym przedziale cenowym, ale nie jest to towar chodliwy. Widać to gołym okiem, kiedy wyjdzie się na ulicę
@DJArmani: "Widać to gołym okiem, kiedy wyjdzie się na ulicę i widzi dorosłych mężczyzn w koszulkach/bluzach z napisami typu: los angeles gay fisting club 1974, prosto, czy z logo producenta na całą klatę. "

buaAHAHAHAH dobre, ale taka prawda, #!$%@?ą mnie też jak jakieś no powiedzmy mało prestiżowe firmy robią takie loga na klatę i ktoś w tym się buja :D. Sam lubię logówki ale zawsze małe i jak są symbolami