Wpis z mikrobloga

Ja pytanie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje jedyne doświadczenia z używkami to alkohol...ale alko to nudy. Nigdy nic innego nie brałem a chciałbym spróbować. Najbardziej kręci mnie kwas, LSD, DMT te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zioła, mefki jakoś średnio interesują. Pytanie: skąd wy to bierzecie? Skąd macie dilerów? Bo domyślam się, że po znajomości po prostu poznajecie lokalnego dostawce i od niego bierzecie?

Czytałem, że ludzie z dark netu zamawiają, ale nie na swoje adresy by wtopy jakieś nie było. No ja nie mam za bardzo takiej możliwości.

#narkotykizawszespoko
  • 8
@Pralko-suszarka: mówi się, ze kwasu nie szukasz - to on cie znajduje.

Ale panie aspirancie, niech pan się zajmie amfetaminą i mefedronem. LSD, grzyby i takie rzeczy to są używki inżynierów, naukowców. Z tego co słyszałem, to jak się przebywa z ludźmi wykształconymi, o szerokich horyzontach i otwartym umyśle, to pojawia się pewnego razu temat „a co sądzicie o psychodelikach?”, „a czytaliście książkę X o psychodelikach?” i po nitce do kłębka
mówi się, ze kwasu nie szukasz - to on cie znajduje.


@keczynski: Ludzie mówią różne głupoty, nie obchodzi mnie co mówią ()

Ale panie aspirancie, niech pan się zajmie amfetaminą i mefedronem.


@keczynski: Średnio mnie one obchodzą, no i takich twardszych dragów się trochę boję brać, tym bardziej, że znałem osobę uzależnioną od anfy i źle skończyła. Prędzej zielsko.

LSD, grzyby i takie rzeczy to są