Wpis z mikrobloga

Wiecie, ja na prawdę chciałbym prowadzić normalne życie, mieć takie problemy jak Wy typu musicie jechać na zakupy bo #rozowypasek mówi że tak trzeba, że kłócicie się o duperele, jakieś imprezy rodzinne co chwilę, śluby wesela chrzciny, że czasami zachowujecie się jak typowy Janusz.... chciałbym mieć tak zajebiste życie jak Wy...

Jestem najgorszy, jestem nie do uratowania, ja nie nadaję się do życia, straciłem wszystkie szanse na to żeby poprawić swoje życie, jakiekolwiek pary na #tinder o ile w ogóle są znikają po max 12 godzinach, niczego nie robię dobrze, moje życie prywatne nie istnieje...

Weźcie mnie zabijcie, mnie na prawdę nie zależy na tym czy będę żył, dla mnie świat może zapłonąć a nawet nie odczuję zwiększenia dyskomfortu, podczas gdy Wy będziecie szukać ratunku...

Jestem tak #!$%@? że nawet nie wiem jak to w ogóle ogarnąć

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
smutny_login - Wiecie, ja na prawdę chciałbym prowadzić normalne życie, mieć takie pr...

źródło: comment_16433828073MuujH6njm2JyuMd0YtQll.jpg

Pobierz
  • 10
@smutny_login:

straciłem wszystkie szanse na to żeby poprawić swoje życie, jakiekolwiek pary na #tinder o ile w ogóle są znikają po max 12 godzinach, 


A szansę pod tytułem wyjście z domu do ludzi wykorzystałeś? W Pracbazie samic niet?

Z drugiej strony pamiętaj, że związki, rodzicielstwo to duże ograniczenie niezależności.
Człowiek nie weźmie od tak sobie plecaka i piźnie w góry. Orka, orka, orka.
@smutny_login: Ponoć leczysz zwierzęta i zarabiasz dużo. Skoro tak, to możesz sobie kupić super furę, zainwestować w trenera personalnego, pójść do barbera, kupić lepsze ciuchy, ale przede wszystkim - spełnić swoje zachcianki i być radosnym człowiekiem! A wtedy będzie dużo łatwiej kogoś poznać niż jak będziesz opętany wizją zdobycia kogoś i nieakceptowania swojego życia.