Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie burgera z kotletem z białka z grochu. Myślałem że w smaku będzie podobny do tych sojowych, ewentualnie do falafelków (czyt. spoko, ale czuć że to nie mięso), a tu szok jak cholera. To smakuje zupełnie jak wołowina!

Aż się zastanawiam czy mnie nie oszukali i wołowiny nie wsadzili.

#wegetarianizm #jedzenie #jedzzwykopem
venividi - Zamówiłem sobie burgera z kotletem z białka z grochu. Myślałem że w smaku ...

źródło: comment_1643372148AdYnys7DYtrlRJ7QLEvXKz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@venividi: a to mi te z bialka groszku mega nie smakowalo, do tego stopnia, ze wyladowalo w smietniku i w ogole jak mieso nie smakowalo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@venividi: staram się być jaroszem przynajmniej 3 razy w tygodniu, ale nie spotkałem się jeszcze z zamiennikiem mięsa, który smakowałaby zupełnie jak mięso. Niektóre smakują lepiej niż oryginał, niektóre gorzej, ale nic jeszcze nie zdołało oszukać moich kubków smakowych - a impossible/beyond nie są nawet najlepszą alternatywą.

Dużo jeszcze zależy od przyrządzenia - taki McPlant w maku robi znacznie lepszą robotę niż Beyond Whopper w BK.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Ja i tak mam w------e na makrosy.

@Choir: cóż, sam jadam mnóstwo mięsa i dość często zdarza mi się burger. Może to kwestia tego że poza samym kotletem, był jeszcze sos i dodatki. Osobiście uważam że był bardzo smaczny i niemal doskonale imitował mięso.

@3t3r: Cóż, może kwestia kotleta. Nie jestem aż tak obeznany, żeby się wypowiadać w tej kwestii.
  • Odpowiedz