Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka miesiecy temu wyswietlalo mi mniej niz 5 mieszkan spelniajacych te warunki (nowe budownictwo, wykonczone, balkon, miejsce garazowe, >60m2, cena ponizej 700 tys. zl). Chyba jednak cos sie ruszylo w Gdansku - https://www.otodom.pl/pl/oferty/sprzedaz/mieszkanie/gdansk?page=1&limit=36&market=ALL&priceMax=700000&areaMin=60&buildYearMin=2010&buildYearMax=2018&distanceRadius=0&extras=%5BBALCONY%2CGARAGE%5D&locations=%5Bcities_6-40%5D

Pewnie to dopiero poczatek wysypu ogloszen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #gdansk #trojmiasto
  • 13
@PowrotnikPolska: Ruszyło nie ruszyło, te mieszkanie są na #!$%@? i tyle. Sam mam na sprzedaż dwa mieszkania jedno we Wrzeszczu a drugie na #!$%@? i we Wrzeszczu spokojnie mogę zrobić przetarg kto da więcej od ręki, a na Jasieniu niestety p0laki robaki szarpiący się o każdą złotówkę i mający oczekiwania z księżyca.
@kaaban: To mieszkanie na Cisowej, w czerwcu 2021 roku kosztowało ok. 500k z miejscem postojowym w hali i komórką, za stan deweloperski. Jego "zalety" to: salon z aneksem kuchennym 18m2, wszystkie okna na jedną stronę, wychodzące na coś a la plac zabaw. Komórka do tego mieszkania znajduje się na przeciwległym końcu bloku, w innej klatce i na innym piętrze. Heh. W czerwcu powiedziałem deweloperowi, że nie dałbym za to 5k/m, a
@PowrotnikPolska: Ruszyło nie ruszyło, te mieszkanie są na #!$%@? i tyle. Sam mam na sprzedaż dwa mieszkania jedno we Wrzeszczu a drugie na #!$%@? i we Wrzeszczu spokojnie mogę zrobić przetarg kto da więcej od ręki, a na Jasieniu niestety p0laki robaki szarpiący się o każdą złotówkę i mający oczekiwania z księżyca.


@megastulejka: Ale we Wrzeszczu zawsze tak było, jest i będzie. Jak kupowałem na przymorzu za niecałe 6k 6
@kaaban: To mieszkanie na Cisowej, w czerwcu 2021 roku kosztowało ok. 500k z miejscem postojowym w hali i komórką, za stan deweloperski. Jego "zalety" to: salon z aneksem kuchennym 18m2, wszystkie okna na jedną stronę, wychodzące na coś a la plac zabaw. Komórka do tego mieszkania znajduje się na przeciwległym końcu bloku, w innej klatce i na innym piętrze. Heh. W czerwcu powiedziałem deweloperowi, że nie dałbym za to 5k/m, a
@PowrotnikPolska: ja się czaiłem na klitkę w Alfa Parku na Jasieniu, ale tam 15,5k za metr w******o, wiec prawie tyle co nad samym morzem xd co najlepsze maja dużo chętnych i kilka mieszkań już poznikało, wiec mimo wszystko to chyba w dalszym ciągu dobra cena ¯_(ツ)_/¯


@mortadela_zniszczenia: To że mieszkania znikają to nic nie znaczy, wielu deweloperów specjalnie nie pokazuje wszystkich. Ja monitoruje bardziej południe i w kilku inwestycjach liczba
@kaaban: te mniejsze już wszystkie wymiotło, chciałem kupić ze względu na sentyment do lokalizacji, ale wszystkie już się wyprzedały. Zostały te z większym metrażem za ponad milion, ale to już przesada ;) Na letnicy jeszcze sporo mieszkań jest dostępnych u deva i tam rzeczywiście cena spada