Wpis z mikrobloga

@Obiboq: @Mikstolar: @kosteq64: @Mikstolar: Nie lubię Michniewicza i nie jestem jego zwolennikiem, ale przynajmniej ma jakiś styl. Gra na 1:0 i #!$%@?. Jest on brzydki to fakt, ale często potrafi go zrealizować nawet z mocniejszym przeciwnikiem.
Jaki styl ma Nawałka? Trudno powiedzieć, zależy od dyspozycji piłkarzy, jak są w formie to potrafią zagrać jak z Rumunią, a jak są jej pozbawieni to grają kaszanę jak z Danią czy
@ebismolarek: Według mnie styl Nawałki opierał się głównie na grze skrzydłami. Z czasem ze słabszymi rywalami poprawiliśmy nawet atak pozycyjny. Wydaję mi się też, że podobnie jak Michniewicz, czyli strzelenie na 1:0 i defensywa. Był to według mnie jeden z powodów dla którego odpadliśmy z Portugalią. Za szybko strzeliliśmy na 1:0
@Mikstolar: no właśnie, ale Nawałka próbował robić Michniewicza, a w tym meczu należało grać akurat bardziej otwarte spotkanie xD Ale w gruncie rzeczy to i tak byl niezły mecz Nawałki. Na pewno lepszy niz ze Szwajcarią, gdzie w karnych akurat wygraliśmy.
absurdem jest branie Nawałki pod uwagę (kompromitacja na MŚ, kompromitacja w Lechu, 3 lata bez klubu).


@Obiboq: Nie jest absurdem, bo to jedyny kandydat który jest w stanie objąć kadrę z marszu. Zna zawodników, a zawodnicy pracowali na jego schematach taktycznych, więc będą szybko ogarniali. Też niezbyt mi po drodze z Nawałką z powodów które wymieniłeś, ale na baraże to najlepszy kandydat.
@Mikstolar:
Straszny to wybór
Albo mamy Nawałkę który nie chce cofać autobusu, albo Urbana który Osasunę w drugiej lidze zostawił pod koniec tabeli, a chyba w następnym sezonie była już w czubie (robiąc pare darmowych transferów).
Zostaje jeszcze 711

To jest naprawde smutne.
@ebismolarek: Skorża raczej nie zostawi Lecha z szansą na mistrza dla #!$%@? z Ruskimi, Runjaić to trener do wieloletniej budowy zespołu - w Pogoni jest od 5 lat i dopiero teraz robią jakiś wynik. Analogicznie Papszun. Tu potrzeba strażaka, a nie gościa, który musi dostać kilka lat żeby coś zbudować.