Wpis z mikrobloga

@Niemamwiedzy: jako singiel powiem że te ziemniaczki to jeszcze spoko, bo szybko i nie trzeba w garze gotować ale kurczaczka wysokoprzetworzonego to nawet z lenistwa nie wrzucam do kosza. No a jeśli d--a siedzi cały dzień na chacie to już w XD po całości
  • Odpowiedz
@technojezus
@Pie_Czar

Ja p------e co się na tym wykopie dzieje, jakaś propaganda jak w tvp "sztuczne" 'przetworzone" XD bo byście jeszcze sraczki dostali XD dobre są te polędwiczki, ehh j----a moda na eko fit zdrowe żarcie....
  • Odpowiedz
Ja p------e co się na tym wykopie dzieje, jakaś propaganda jak w tvp "sztuczne" 'przetworzone" XD bo byście jeszcze sraczki dostali XD dobre są te polędwiczki, ehh j----a moda na eko fit zdrowe żarcie....


@korni007: przecież zrobienie własnych polędwiczek to chwila moment, z np. ziemniakami to co innego.

To sobie w--------j takie g---o gotowe jak ci nie przeszkadza, to nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
@stanley___: A ty jej przygotowujesz obiad jak ty masz dzień wolny a ona wraca z pracy? Czy to ma działać tylko w jedną stronę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

No chyba, że ona jest bez pracy, a ty na was zarabiasz, to wtedy co innego.
  • Odpowiedz
@stanley___: obranie ziemniaków 10 minut, rozbicie 4 schabowych młotkiem 5 minut. Ziemniaki w międzyczasie się gotują, obtoczenie w jajku i bułce 5 minut.
Smażenie 10 minut. Całość pol godziny słuchając w międzyczasie jakiegos podcastu. Z nudów bym gotował nie pracując na etat. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz