Wpis z mikrobloga

@stanley___
To zależy xD jeśli trafisz na surówkę z długą datą ważności to jest ok, musi być taka prima sort z niedawnej dostawy
Ziemniaczki akat dobre
Polędwiczki nie wiem jak te ale te z biedry i na 20-25min w piekarniku + jakiś sosik do tego też nie są złe, ze wszystkich gotowców mięsnych chyba najbardziej są mięsne i nie czuć że przemielone tylko faktycznie mięsa xD czasem z lenistwa z żoną kupujemy
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie sądziłem, że można spieprzyć surówkę z marchewki dopóki nie spróbowałem tej z lidla- jest obrzydliwa:( dodali chrzanu i wcale nie czuć smaku marchewki.
  • Odpowiedz
@stanley___ gotujemy, no tak szczerze z ogarnięciem wszystkiego to schodzi z 2h, a jak kończymy robotę o 17 plus chwilą sie ogarnąć, odpocząć to obiad mamy o 20 zazwyczaj XD nie no, zazwyczaj robimy obiady normalnie ale zdarzało się gotowce, dziecku wtedy wyciągaliśmy coś zamrożonego z poprzednich obiadów. Jak robimy jakiekolwiek danie to najlepiej takie zeby bylo na 2 dni plus jedna porcja dla dziecka zamrożona w razie wu
Teraz dwa dni
  • Odpowiedz
  • 0
@PlusCzyMinus Z fajnych rzeczy do ekspresowego przyrządzania jest filet z dorsza, miruny - obtoczyć w mące i 10 minut smażenia. Do tego kiszona kapusta, frytki i mamy obiad dosłownie w kwadrans.
  • Odpowiedz
@stanley___ no właśnie ryby rzadko jadamy ale dzięki za podpowiedź, może czas właśnie dodać coś do diety innego:)
Powodzenia Ci życzę z różową jeśli to nie zarzutka, oby to była jakaś jednorazowa akcja()
  • Odpowiedz
@stanley___: Serio? xD ja jestem w połowie pracy to do mnie dzwoni, na co mam ochotę, współczuję, kiedyś nie doceniałem tak bardzo tego w mojej kobiecie, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że trafiłem perełkę wśród gówna.
  • Odpowiedz