Wpis z mikrobloga

@ProgFan2112: zgadzam się. Dotąd co roku wpłacałem. Tym razem niech wpłacają ci, których Jurek wpuszcza na koncerty. Z pewnością nie chciałby moich pieniędzy, skoro jestem gorszym sortem człowieka.
  • Odpowiedz
@ProgFan2112: myślę, że jest wielu w---------h na to. Zobaczymy o ile mniej pieniędzy wpłynie. Z jednej strony niby żal, bo przecież ta kasa szła na coś wartościowego. No ale nie mogę popierać kogoś, kto dyskryminuje ludzi. Szkoda.
  • Odpowiedz
Ja w tym roku nie wpłacę, ale nie dlatego, że mam coś do Fundacji. Po prostu dla Polaków nie warto robić nic dobrego, nie zasługują na to. WOŚP zbiera m. in. na sprzęt do leczenia seniorów. Tych seniorów, którzy najbardziej go opluwają i którzy pogrążyli ten kraj ślepo głosując na PiS. Niech zdychają w niedofinansowanych szpitalach, skoro mamy taki super rząd to i Służba Zdrowia powinna być TOP.
  • Odpowiedz
Swoją drogą ciekawe, że jawnie popierają zabijanie nienarodzonych dzieci, ale kasę zbierają rzekomo na dzieci - taki wielki mindfuck


@IronBB: im mniej dzieci tym więcej kasy na uran
  • Odpowiedz
O, to ja dla odmiany w niedzielę sobie policzę komentarze i plusy jakie komentarze srające na wośp pod tym wątkiem dostaną i tyle złotówek wpłacę orkiestrze.
  • Odpowiedz