Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ja Marcina szanuję. Może nie jako sportowca, bo jakim był wszyscy wiemy, ale jako przedsiębiorcę, biznesmena. W Ameryce mówią na takich "street smart". Bo pomimo bardzo słabej, momentami wręcz żenującej, kariery bokserskiej, był w stanie urosnąć do roli kontrowersyjnego celebryty i to spieniężyć, skapitalizować. Niemniej jednak porównywanie organizowanej przez niego gali freak frightingu, której niejako twarzą został ostatnio Andrzej Zieliński, ps. "Słowik" (którego w tym momencie chciałbym serdecznie pozdrowić) do Gromdy, czyli współczesnych walk gladiatorów, jest czymś niepoważnym, absurdalnym, wręcz groteskowym. Bo ja nie po to siedzę w tym biznesie od 30 lat, przyjaźnię się z najwybitniejszymi personami w historii naszego boksu, takimi jak Tomasz "Góral" Adamek, i współpracuję z jedną największych światowych federacji MMA - KSW - żeby teraz być porównywanym do ludzi ze świata mafijnego z którym - chciałbym jeszcze raz podkreślić - nigdy nic nie miałem wspólnego. Bo ja bym nigdy w swojej organizacji nie zatrudnił kryminalistów, ludzi spod ciemnej gwiazdy. Bo chcę żeby fajterzy z którymi współpracuję mogli być wzorem dla młodego pokolenia. I byli za to godziwie wynagradzani. Ale co Michał, że ludzie na czacie piszą, że przecież ci zawodnicy Gromdy to w większości kryminaliści którzy się leją po mordach za grosze? I to ma być #!$%@? zabawne za przeproszeniem? Mnie nie interesuje co ludzie o mnie mówią, bo mam grubą skórę. I nie będę się wdawał w takie pyskówki. Ale walę w łeb wszystkich którzy mają jakieś "ale". Tyle ode mnie.
#kanalsportowy #kanalbekowy #borek #najman #mmavip
Pobierz jacas - Słuchajcie, ja Marcina szanuję. Może nie jako sportowca, bo jakim był wszyscy...
źródło: comment_16432938074DOa2b5nL0joH3nFmiC9DT.jpg
  • 2
@jacas: Matełusz coś ostatnio afery to sie same wokuł ciebie krencom. Ja świenty nie jestem i rozumiem że chcesz mieć kieszonkowe hehe. Ale o jakich ty talentach muwisz jak te młodziki co walczom na tej twojej gołdzie to prosze ja ciebie po puł rundy i ruszajom sie jakby by walczyli w galarecie. Jurek Kulej to był talent czy Tomek Adamek a najlepszy to Gołota wijer und fynfciś jare alt i do
Pobierz typowy_lobuz - @jacas: Matełusz coś ostatnio afery to sie same wokuł ciebie krencom. ...
źródło: comment_1643299474MrA95NyzshuTgx08trcOYY.jpg