Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma sensu żyć w świecie który nie jest sprawiedliwy i równy. Urodzisz sie jako bananek? To juz w wieku 18 lat masz wszystko i nie musisz sie starac, do 26 roku zycia zyjesz jak krol w liceum 2.0 tzn starzy oplaca mieszkanie w duzym miescie a ty mieszkasz sam i jeszcze dorzuca 5k kiesznkowego. Ząb boli? Zapłacą starzy. Samochód chcesz? Starzy. Wakacje? Starzy. Najwczesniej wstaniesz 7;30 przez cale zycie bo wszystko bedziesz mial podstawione pod nos. A poniewaz masz ogarnietych starych to jak nie pojdziesz do szkoly pare dni w gimnazjum albo w liceum to nic ci nie zrobia bo sa normalni, a to sobie wstaniesz o 10, a to wrocisz o 12 i luzik bluzik. Na studiach to w ogole masz bajlando, bo zyjesz jak w liceum, ale samemu i z kasą XD ZERO stresu, martwienia sie o przyszlosc, o cokolwiek. Nic. Meanwhile biedak ze wsi - starzy to gowno, zaluja ci pieniedzy na cokolwiek bo "SIE NIE PRZELEWA". Biedaki powinni miec zakaz prawny rozmnazania sie. Jak mozna zrobic sobie dziecko nie majac na to srodkow. Na prawo jazdy musisz miec papierek a na wydanie nowego zycia nie XDD Dalej - biedaki na wsi: starzy #!$%@? sie o wszystko i przelewajacy frustracje na swoje dzieci, boli ząb? nie przesadzaj, mnie tez bolał. Nie stać mnie na żaden aparat gowniarzu, tego nie bylo potrzeba za komuny to teraz tez nie. "JAK TO NIE BYLO CIE NA GODZINIE WYCHOWAWCZEJ JEDEN RAZ W ROKU GOWNIARZU #!$%@? DO SZKOLY NIECHODZISZ #!$%@? DOSTANIESZ #!$%@? TO SIE SKONCZY" Konczysz z #!$%@? zebami i psychika. Zeby w ogole kupic sobie cokolwiek musisz #!$%@? w gowno robotach. Jak ja nienawidze argumenty "sam sobie zarób" - a z jakiej paki ja mam sam sobie zarabiac a ktos inny zyje jak paczek w masle? Ale co sie dziwic, wiekszosc glupich wiejskich starych daje swoim dzieciom takie rady ze potem koncza jak najgorzej. Moi starzy np mysleli ze na studia licza sie oceny na swiadectwie hahahah XD Banda idiotow, sami nie byli na studiach a dają porady. Zarobki 2k, kozacko i dziękuj że prace masz.

Ja mam sie zrywac o 4, dojezdzac bo #!$%@? glupi starzy postawili gowno chalupe na zadupiu? Okej, wyprowadzisz sie. To juz sie moze i wyspisz, ale wynajem zje ci tyle kasy ze zebow np nie naprawisz. Samochod zje ci tyle kasy ze gowno ci zostanie. I tak to sie kreci. Po co w ogole sie w zyciu starac? I tak zdechne i nic nie bede z tego mial, nic po mnie nie zostanie. Taki bananek to chociaz skorzysta z zycia na 100%, a ty zamiast bawic sie na studiach dziennych to #!$%@? w piatek nocka na magazynie a w sobote gowno studia zaoczne. Im bardziej o tym mysle tym bardziej chce strzelic samoboja, a nóż, może reinkarnacja istnieje i odrodze sie jako bogaty bananek.

Oczywiscie, mozesz wyjsc na swoje, moze sie udac zdobyc zawod i naprawic swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Ja nie twierdze ze sie nie da. Ale nikt ci nie odda tego, ze kiedy ty #!$%@? w wieku 20 lat na nockach i wstawales o 4, to twoi rowiesnicy beztrosko balowali nieprzejmujac sie niczym. A potem i tak dostali od starych mieszkanie, to pojda sobie klepac excela za 3k i i tak wyjdze im to na dobre ,a ty musisz miec 9k, bo kredyt. Oni żyją jak chcieli a ty marnowałeś wolny czas na nauke nic nie wartego gowna, zeby dostac wiecej cyferek na stronie internetowej banku, zeby miec gdzie mieszkac. Najs. Zycie to najwieksze gowno, pelne bolu, stresu i bezsensu. Jedyne szczesliwe momenty to wtedy kiedy cpiesz i chlejesz ewentualnie dodac mozna do tego prostytutki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f2980db392b1000a24da54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
  • Odpowiedz
@fishery: ototo, święte słowa, w komunie wszyscy mają równo, czyli dokładnie - gówno.

Wykopek OP odkrywa, że świat jest niesprawiedliwy odc 2137. Może pocieszy go, że te bananki też umierają, dla kostuchy wszyscy są równi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Jcdx: Jego nic nie pocieszy, jemu się NALEŻY. Ta sama kategoria co lewicowe dzieci krzyczące że 60m2 w centrum Warszawy prawem a nie towarem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czemu na wykopie tak wiele osób ma obsesje porónywania się do chadów i oskarków... Czemu nie zajmiecie się sobą i polepszeniem swojego bytu zamiast obsesyjnego porównywania się do innych? Pomyślałeś, że statystycznie na świecie jest wiele więcej osób, które mają gorzej od Ciebie a tych banankó to jest jakiś mikro procent?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

kiedy ty #!$%@? w wieku 20 lat na nockach i wstawales o 4, to twoi rowiesnicy beztrosko balowali nieprzejmujac sie niczym


To się nazywa doświadczenie życiowe i jest ważniejsze i cenniejsze od bycia bananem.

Banany mają tak zepsuty charakter że wręcz większości jest mi zwyczajnie szkoda.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A teraz patrz. Banan bananowi nierówny. Ich starzy nie będą żyć wiecznie. Banany przejmą firmy rodziców, paru z nich #!$%@? wszystko i zamkną firmę, popadną w długi etc., część z nich była poinstruowana przez rodziców jak prowadzić firmę, wie co jest 5, wykazywali zainteresowanie działalnością rodziców i firma będzie działać a oni będą dalej żyć na bardzo dobrym poziomie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: troche takie spojrzenie na swiat przez pryzmat instagrama. Wpatrujesz sie w ten ułamek bananow i julek, ktorzy na insta sa dla Ciebie co drugim kontem, a w rzeczywistości to 1 na 20-30tys osob. Rzeczywistość czesto jest inna. Znam paru chłopaków z mega bogatych rodzin i przykladowo jeden okazał sie jednak biedakiem, a na te cale studenckie beztroskie zycie rodzice wzięli kredyt zastawiając dom. Kogos tam po latach beztroskiego zycia rodzice
  • Odpowiedz
@elena-mary: pędzę z odpowiedzią. Są to ludzie bez ambicji, pełni zawiści i marzący o pasożytniczym życiu. Nie mają pasji, zainteresowań i wszystko zwalają na czynniki zewnętrzne. Ja to bym ich traktował jako tanią siłę roboczą lub jak komary. Dziękuję
  • Odpowiedz
Moi starzy np mysleli ze na studia licza sie oceny na swiadectwie hahahah XD Banda idiotow, sami nie byli na studiach a dają porady.


@AnonimoweMirkoWyznania: Sądzę że większość Oskarków czy innych Chadów tak czy tak ma więcej szacunku do innych ludzi niż Ty XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to "bananowe" życie dotyczy tylko niewielkiego odsetka dzieciaków. Zresztą idąc twoim tokiem myślenia, one też mogą narzekać, jeśli zaczną się porównywać do bogatych amerykańskich rodzin, gdzie jest zjawisko tzw. trust fund babies, czyli dostajesz przez całe życie hajs od rodziców za nic, możesz nie kiwnąć paluszkiem, nigdy nie iść do pracy, tylko sobie podróżować czy tam siedzieć całymi dniami w basenie i chodzić na zakupy do najdroższych butików. Zawsze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz trochę racji. Niektórzy maja strasznie utrudniony start. Radziłbym Ci się jednak skończyć z porównywaniem się do innych i skupić się na sobie, wiem że to będzie mega trudne, ale nie masz wyjścia, skoro porównanie do innych rówieśników w twoim wieku stawia cię na przegranej pozycji. Na pocieszenie napiszę, że bogatsi nie są jakoś szczęśliwsi z tego powodu, że mają łatwiej. Jak człowiek się wychowa w dobrych warunkach to tego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo płytkie jest zakładanie, że jak jest hajs w rodzinie to już wszystko jest pięknie.
Przez takie postrzeganie i zgorzknienie na pewno nie będziesz szczęśliwy. W wielu przypadkach bieda to stan umysłu.
  • Odpowiedz