Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma sensu żyć w świecie który nie jest sprawiedliwy i równy. Urodzisz sie jako bananek? To juz w wieku 18 lat masz wszystko i nie musisz sie starac, do 26 roku zycia zyjesz jak krol w liceum 2.0 tzn starzy oplaca mieszkanie w duzym miescie a ty mieszkasz sam i jeszcze dorzuca 5k kiesznkowego. Ząb boli? Zapłacą starzy. Samochód chcesz? Starzy. Wakacje? Starzy. Najwczesniej wstaniesz 7;30 przez cale zycie bo wszystko bedziesz mial podstawione pod nos. A poniewaz masz ogarnietych starych to jak nie pojdziesz do szkoly pare dni w gimnazjum albo w liceum to nic ci nie zrobia bo sa normalni, a to sobie wstaniesz o 10, a to wrocisz o 12 i luzik bluzik. Na studiach to w ogole masz bajlando, bo zyjesz jak w liceum, ale samemu i z kasą XD ZERO stresu, martwienia sie o przyszlosc, o cokolwiek. Nic. Meanwhile biedak ze wsi - starzy to gowno, zaluja ci pieniedzy na cokolwiek bo "SIE NIE PRZELEWA". Biedaki powinni miec zakaz prawny rozmnazania sie. Jak mozna zrobic sobie dziecko nie majac na to srodkow. Na prawo jazdy musisz miec papierek a na wydanie nowego zycia nie XDD Dalej - biedaki na wsi: starzy #!$%@? sie o wszystko i przelewajacy frustracje na swoje dzieci, boli ząb? nie przesadzaj, mnie tez bolał. Nie stać mnie na żaden aparat gowniarzu, tego nie bylo potrzeba za komuny to teraz tez nie. "JAK TO NIE BYLO CIE NA GODZINIE WYCHOWAWCZEJ JEDEN RAZ W ROKU GOWNIARZU #!$%@? DO SZKOLY NIECHODZISZ #!$%@? DOSTANIESZ #!$%@? TO SIE SKONCZY" Konczysz z #!$%@? zebami i psychika. Zeby w ogole kupic sobie cokolwiek musisz #!$%@? w gowno robotach. Jak ja nienawidze argumenty "sam sobie zarób" - a z jakiej paki ja mam sam sobie zarabiac a ktos inny zyje jak paczek w masle? Ale co sie dziwic, wiekszosc glupich wiejskich starych daje swoim dzieciom takie rady ze potem koncza jak najgorzej. Moi starzy np mysleli ze na studia licza sie oceny na swiadectwie hahahah XD Banda idiotow, sami nie byli na studiach a dają porady. Zarobki 2k, kozacko i dziękuj że prace masz.

Ja mam sie zrywac o 4, dojezdzac bo #!$%@? glupi starzy postawili gowno chalupe na zadupiu? Okej, wyprowadzisz sie. To juz sie moze i wyspisz, ale wynajem zje ci tyle kasy ze zebow np nie naprawisz. Samochod zje ci tyle kasy ze gowno ci zostanie. I tak to sie kreci. Po co w ogole sie w zyciu starac? I tak zdechne i nic nie bede z tego mial, nic po mnie nie zostanie. Taki bananek to chociaz skorzysta z zycia na 100%, a ty zamiast bawic sie na studiach dziennych to #!$%@? w piatek nocka na magazynie a w sobote gowno studia zaoczne. Im bardziej o tym mysle tym bardziej chce strzelic samoboja, a nóż, może reinkarnacja istnieje i odrodze sie jako bogaty bananek.

Oczywiscie, mozesz wyjsc na swoje, moze sie udac zdobyc zawod i naprawic swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Ja nie twierdze ze sie nie da. Ale nikt ci nie odda tego, ze kiedy ty #!$%@? w wieku 20 lat na nockach i wstawales o 4, to twoi rowiesnicy beztrosko balowali nieprzejmujac sie niczym. A potem i tak dostali od starych mieszkanie, to pojda sobie klepac excela za 3k i i tak wyjdze im to na dobre ,a ty musisz miec 9k, bo kredyt. Oni żyją jak chcieli a ty marnowałeś wolny czas na nauke nic nie wartego gowna, zeby dostac wiecej cyferek na stronie internetowej banku, zeby miec gdzie mieszkac. Najs. Zycie to najwieksze gowno, pelne bolu, stresu i bezsensu. Jedyne szczesliwe momenty to wtedy kiedy cpiesz i chlejesz ewentualnie dodac mozna do tego prostytutki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f2980db392b1000a24da54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: świat nie składa się tylko z banankow i biedaków. Większość jest gdzieś po środku gdzie musi codziennie #!$%@?ć 8h i marnować 1/3 swojego życia żeby móc wynająć albo kupić mieszkanie w którym będą spali kolejne 1/3 życia. Ogólnie to wszystko ma mało sensu. Nie jest sprawiedliwe i nie będzie

Pieniądze to nie jedyny filtr przez który świat nas przepuszcza. Możesz mieć rodziców z pieniędzmi i skończyć z problemami psychicznymi
  • Odpowiedz
  • 0
Pierwsze 2-3 zdania jeszcze jeszcze... dało się znieść...

Ale reszta? To już od razu widać, że jakiś frustrat
  • Odpowiedz
@Walkiria81: xD polska szkola psychologii, inni maja gorzej wiec nie mozesz narzekac, nie placz jak baba cipko hehe. wiadomo przeciez, ze harowanie od 4 u janusza moze nie jest wspaniale, ale masz co jesc!!! od razu humor lepszy:))
  • Odpowiedz
@liga: @kmlbnd: @mitatuyo: @Jamniki2: @imargam_2137: @hellyea: Nie wierzę, że nawet na wykopie działa ta propaganda stosowana przez biednych starych, którzy wtłaczają ci od dziecka, że masz być wdzięczny za to, że cię wysrali i nie dali zdechnąć z głodu xDD Dwójka patusów po podstawówce wysrała cię na zadupiu bez perspektyw? Zamknij ryj gnoju i #!$%@? a nie masz jakieś wymówki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem co sie stalo ze wspolczesna mlodzieza ale teraz to kazdy wolałby na gotowe isc niz samemu cos w zyciu osiagnac. Znalazl se jeden z drugim usprawiedliwienie. Polecam ksiazke „Odwaga bycia nielubianym” a zmieni Ci sie mindset. Pozdro z fartem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Obecnie mam dobrą prace, nie pracuję ciężko i zarabiam dobrze/bardzo dobrze (wiadomo kwestia perspektywy). Jestem właśnie z tego zadupia o którym piszesz (tak w dużym skrócie). Parę dni temu powiedziałem koledze z pracy że żałuję że nie zająłem się tym wcześniej. On mi odparł że wręcz przeciwnie, że właśnie dzięki temu że miał krętą drogę dużo bardziej docenia to co ma, rozumie innych ludzi i cieszy się życiem.
  • Odpowiedz