Wpis z mikrobloga

@6182: Hmm, trudna kwestia, bo przyznam, że dla mnie lata 90 w architekturze i w ogóle wzornictwie i guście polskim to tragedia. Kompletnie się ten okres nie broni i raczej się nie obroni, inaczej niż ma to miejsce obecnie z perełkami architektury i dizajnu lat 60, i 70-80 zwłaszcza. Natomiast jest też trochę inne ciekawe zjawisko. Jeśli chodzi już o trendy światowe w pewnych dziadzinach mniej więcej na początku lat
  • Odpowiedz
@DanteMorius: Mamy podobne podejście. Z Tychów ucieka mnóstwo ludzi - budują lub kupuja domy głównie na SBL, SMI i SPS. W Tychach zostaje od groma patologii i rozwalonych dróg. 20 lat temu jeździło się tam najlepiej w okolicy, a teraz najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale grunt ze prezydent miasta sobie dużego suva kupił ba te dziury. Tychy się już nigdy nie zmienia, bo Tychy są
  • Odpowiedz
@Jeden_rabin: Można przejechać w każda stronę dosłownie całe miasto jadąc wyłącznie prosto na każdym rondzie. Plus nigdy nie ma korków, bo wszędzie dwupasmówki i ronda.

Szkoda tylko że z robota słabo w mojej branzy, tak to bym sobie mieszkał do śmierci xD
  • Odpowiedz
@Celinka95: nie, wcale nie ma korków xD godziny szczytu to zawsze korki i ronda są ich przyczyną. W nocy się fajnie śmiga, ale w ciągu dnia to bym nie był taki optymistyczny. Poza tym ciągle drogi mają słabą nawierzchnię, dopiero teraz zrobili skrzyżowania, na których można było zgubić koło.
  • Odpowiedz
@rakiwo: zajebisty argument w końcu byłeś w tym mieście raz( ͡° ͜ʖ ͡°) korki są dlatego, że na giszowcu od 3 lat się robi wiadukt i się zrobić nie potrafi( ͡° ͜ʖ ͡°) tak sie sklada ze pracuje w tychach i na 15 osob w biurze jest 3 z tychow w tym ja, reszta to ledziny, okolice bielska, sosnowiec i katowice( ͡
  • Odpowiedz
@MariuszLowKick: ty to juz w ogole nie masz pojecia o czym mowisz, korki przez ronda xD gosciu w miescie jest stefa przemyslowa i multum zakladow produkcyjnych pracujacych na 3 zmiany, spotegowane przez remonty nawierzchni zebys nie zgubil swoim 25 letnim e36 kola i miasto musialo za to placic( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mieszkam niedaleko. Z moich doświadczeń Tychy to gniazdo patologii z każdej strony, ale urbanistycznie całkiem spoko i macie zajebisty park wodny (σ ͜ʖσ)


@DanteMorius: patologii? Przeprowadziłem się z Łodzi i człowiekowi brakuje gazu w kieszeni xD
  • Odpowiedz