Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: znam 4 osoby z Tychów: alkoholik, osoba chora psychicznie, dziewczyna, która zaciążyła w wieku 16 lat i druga która wyszła za skinheada w wieku 18. Z historii ulicznych tylko kumpel dostał #!$%@? wracając po oblanym egzaminie na prawo jazdy xD
Wiadomo, że to mniej niż promil przypadków, ale z mojej perspektywy 100% jest odjechana :D
  • Odpowiedz
znam 4 osoby z Tychów: alkoholik, osoba chora psychicznie, dziewczyna, która zaciążyła w wieku 16 lat i druga która wyszła za skinheada w wieku 18. Z historii ulicznych tylko kumpel dostał #!$%@? wracając po oblanym egzaminie na prawo jazdy xD

Wiadomo, że to mniej niż promil przypadków, ale z mojej perspektywy 100% jest odjechana :D


@DanteMorius:

3 rok tu mieszkam i jedyny żul jakiego spotkałem chodzi trzeźwy i mówi dzień dobry
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: to chyba jacys twoi znajomi ktorych nie stac na mieszkanie w tychach, albo maja działki po zgredach, bo ciagle dochodza nowe osiedla i ceny sa jednymi z najwyzszych na slasku i nie bierze sie to z przypadku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lolo555: remonty nawierzchni xD ty w ogóle mieszkasz w Tychach? Te remonty to od niedawna są, a i tak głównie skrzyżowania, cała reszta dalej mierna. Ronda były powodem korków od zawsze, korki w godzinach szczytu to norma nawet bez remontów. Rondo ma to do siebie, że nie zapewnia równego przepływu przez nie, jeśli ktoś nie ustąpi, to ktoś nie pojedzie. To powoduje, że z którejs strony zawsze jest korek, a jest
  • Odpowiedz