Wpis z mikrobloga

Miałem wrzucić "schabowego z kurczaka", ale jako że przewinął się wczoraj w innym wpisie (dopiero dzisiaj zauważyłem, tak to jest jak się zczarnolistuje bardziej pikantne tagi), to wrzucę coś ze swojej głównej YT XDDD

#randomanimeshit #anime #rajstopyanime #virtualyoutuber #vshojo #veibae [tu powinien być sos ale umar]
Pobierz
źródło: comment_16432746039cwSmabn2rA2cXqXKGR1SF.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@muzzykalny: ale raczysko, widać że p0lka. Widziałem poprzedni film i to się nawet wysłowić nie umie. Poza barwą głosu nie ma nic do zaoferowania.

Chyba trzeba zrobić osobny tag na patovtuberki. Robienie do tego napisów to już upodlenie.
@tamagotchi: Mówiąc szczerze to trafiłem na ten klip ze schabowym zupełnie przypadkiem, kiedy wyskoczył mi ten filmik. Przyznam, że jej płynne przejście z angielskiego na polski mnie rozbawiło. Rozumiem też, że vtuberki to dla Ciebie niewinne istoty i rzucanie przez nie mięsem na lewo i prawo możesz odbierać jako - wymyślam osobny tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) - #patovtuber.

@BlackReven: Coco nie oglądałem, nie była dla mnie przystępna. Jak widać ta afera z Chińczykami (to chyba w związku z nią było, o ile się nie mylę) nie była nieuzasadniona ( ͡° ͜ʖ ͡°) A odnośnie tych, które oglądam, to jest różnica pomiędzy pociesznym "FAQ Miko", a byciu wieśniarą, jak ten brytyjsko-polski mieszaniec. Ktoś ją pochwalił, a ta klnie i wyzywa od idiotów, dla mnie to jest
To może dla potomnych wymienię swoje ulubione:
1) Korone
2) Luna
3) Okayu
3) Miko, Pekora i Rushia, choć często za bardzo się drą. O ile jakoś u Miko to nie drażni, tak u Peko, a Rushii szczególnie, czasem znieść się tego nie da i muszę przełączać na jakąś inną.
4) Cała reszta: Fubuki, Kanata, Ayame, Watame

Sporadycznie od biedy: Marine, Noel (ASMR ( ͡° ͜ʖ ͡°)), czasem