Wpis z mikrobloga

Alkohol zniszczy Wam życie i nie dajcie sobie nikomu wmówić, ze jest inaczej.
Nawet sie nie zorientujecie, kiedy stracicie najbliższych.
Codzienne „piwko czy dwa” zmienia percepcję, nawet sobie nie wyobrażacie jak.

Później tylko jesz przesolone tosty i orientujesz sie po chwili, że to Twoje łzy.

#alkoholizm
  • 362
  • Odpowiedz
I nie, nie wszystko, rtęć nie jest dla ludzi, paliwo rakietowe też nie jest dla ludzi.


@Pawelczi: sory ale co to za bzdury. Nie wszystko musisz lać do mordy od razu. Zarówno rtęć jak i paliwo rakietowe jak najbardziej jest dla ludzi i to powiedzenie nie odnosi się tylko i wyłącznie do spożywania.
  • Odpowiedz
@Pawelczi bzdura, po alkoholu sa fajne jazdy np ataki paniki co rano oraz notoryczne zatrucie organizmu ale przechodzi wszystko gdy walniesz 200 z rana oraz pozniej do sniadania dobre 200 jest a wieczorem wiadomo,po miesiacu takiego grzania boisz sie byc trzezwym , samo trzezwienie tez zajebiste wrazenia, 2dni cold turkey, trzeciego nawet cos moze zjesz po tygodniu praktycznie jestes trzezwy
  • Odpowiedz
  • 6
@Saykoza84 najlepsze jest to, że mnie dopadło takie przemyślenie właśnie podczas wieczornego picia, jak byłem świadkiem bardzo niefajnej sytuacji nie u siebie w domu.
Wróciłem, przeprosilem, nie mam zamiaru nic tknąć i od kilku dni kac moralny i wizja utraty rodziny dość mocno mi w tym pomaga. Nie wiem czy się uda to naprawić, ale na pewno nie zamierzam juz pić.
  • Odpowiedz
  • 0
@xxxkowal alkoholizm zastosowałem w stosunku do siebie. Jeżeli nawet jak raz na pół roku ,,#!$%@? alko" i na powrocie każesz sobie od siebie #!$%@? to też możesz sobie życie zniszczyć.
  • Odpowiedz