Wpis z mikrobloga

Alkohol zniszczy Wam życie i nie dajcie sobie nikomu wmówić, ze jest inaczej.
Nawet sie nie zorientujecie, kiedy stracicie najbliższych.
Codzienne „piwko czy dwa” zmienia percepcję, nawet sobie nie wyobrażacie jak.

Później tylko jesz przesolone tosty i orientujesz sie po chwili, że to Twoje łzy.

#alkoholizm
  • 362
  • Odpowiedz
@RunAway268: No robi z ludzi debili dosłownie, taki debil wraca z pracy w fabryce smrodu czy też po innej życiowej porażce, wali dwa browary regulując emocje i nagle jest szczęśliwy.

To pierwsza przyczyna słomianego zapału - a coś se zrobie, czegoś się naucze ale po tygodniu zapominasz i olewasz temat bo jesteś szczęśliwy tu i teraz, po #!$%@? ci to?

W skali roku tak to właśnie wygląda. Emocje w tym stres
  • Odpowiedz
  • 89
@Krzysztof53647 W obecnych czasach bardzo łatwo ten umiar zgubić, więc każde picie bez okazji może się okazać w wielu sytuacjach ryzykowne, właśnie te przysłowiowe piwko po pracy chociaż.

I nie, nie wszystko, rtęć nie jest dla ludzi, paliwo rakietowe też nie jest dla ludzi.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: bo jej się tylko wydawała że jest tęga, a to zwykły kiep że słabą wolą był( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie wyjeżdżaj mi z tekstem że gorzała niesamowicie uzależnia, większość ludzi w kraju pije, ale meneli i alkoholików aż tak wiele nie ma.

Nie znam za to takich co rekreacyjnie biorą zbyt długo opiaty, nawet głupie fajki uzależniają, bo w ich przypadku każdy praktycznie co pali,
  • Odpowiedz
  • 42
@sindram nie mówię o wódce, tej praktycznie nie dotykałem. Mówię o zwykłym piwku/winku po pracy, coś co robi lekko 1/3 tego kraju. W momencie gdy przyjdzie zmierzyć się z jakimś problemem, nagle reagujesz dziwnie, potem karuzela się rozkręca i tak po głupich kilku kółkach zdajesz sobie sprawę, że w tamtym momencie postąpiłeś wbrew sobie, ciąg wydarzeń też poszedł zupełnie inaczej niz byś chciał, a to wszystko przez lekko zmieniona percepcję po tym
  • Odpowiedz
  • 7
Dalsza część rozmowy beze mnie, nie chce mi się w tym dalej uczestniczyć, chciałem tylko ponarzekać i napisać jakiś wysryw na Mirko.
  • Odpowiedz