Wpis z mikrobloga

@Metylo: Ciekawe czy wszyscy pracownicy cos takiego dostaja - u mnie w amerykanskim korpo menagerowie na urodziny dostaja p------e prezenty od firm a zwykly robak nic - patologia.
  • Odpowiedz
@Metylo linkedin to strefa miziania się po wiadomo czym, ludzie leją wodę, a inni udawają, że to ich obchodzi
@gzymspiwniczny: mam kolege z przeszlosci, ktory daje ludziom ze swojego zespolu "kudosy" (publiczne posty) za "dobra robote" na Linkedin xd
  • Odpowiedz
Nie ma nic gorszego niż korpos serio


@L3gion: A ja mam inne zdanie, korpo jest super bo nie ma problemów z kasą, dużo benefitów i innych

Wiesz w czym jest problem? W kierowniku. To od niego zależy jaka atmosfera jest w Twoim dziale. Trafisz na z---a to w niczym Ci nie pomoże i wbije jeszcze nóż, trafisz na spoko człowieka to będzie Ciebie bronił przed innymi jak wilk i doskonale
  • Odpowiedz
@Metylo: No ale w sumie to co on tam dostal. Jakis sok w ktorym jest od z-------i cukru, hallsy czyli w sumie cukierki, jakis baton witaminowy i czekolade. Miod z tego wszystkiego najlepszy, reszta szkodliwa dla zdrowia.
  • Odpowiedz
firma to rodzina


@L3gion: ale to się zgadza, tylko nigdy nie dodają, że chodzi o rodzinę patologiczną. W końcu na ogół tylko w takich pozbywają się członków, gdy zaczyna się robić cienko z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja mam inne zdanie, korpo jest super bo nie ma problemów z kasą, dużo benefitów i innych


@W_goracej_wodzie_company: Sam robię w korpo więc wiem, mi pasuje. Mówię jedynie o ludziach serio wierzących w te HRowe p--------y, dyskusji nawet nie ma bo taka jednostka wszystko obróci o 180 stopni.
  • Odpowiedz
HRowe p--------y,


@L3gion: U mnie HR grzeją temat diversity and inclusion i proszą managerów żeby brali kobiety do prac mechanicznych (co ciekawe, nie zachęcają mężczyzn do pracy z feminizowanym labo). Tępe dzidy nie rozumieją, że kobieta może podnieś mniej niż mężczyzna według przepisów
  • Odpowiedz