Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ja chciałbym zapytać o tak zwany "męski kompleks". Jak sobie poradziliście z nieuprawianiem seksu w wieku 30 lat? Wstyd mi się przyznawać i możecie w to nie wierzyć, ale nigdy tak nie miałem! Chodzi o to, żeby skończyć w kobiecie. Żeby poczuć się mężczyzną i wiedzieć jak to jest nim być i dlaczego się nim jest. I co najważniejsze - sprawić radość kobiecie. Aby mogła na koniec powiedzieć, że się starałem robiąc wszystko co w mojej mocy i podziękować za to co zrobiłem oraz okazywać wdzięczność, że mogła tego doświadczyć?
#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski ♯logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ♯polka #bluepill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61efbd2b1e699f000b03207e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
AfrykańskaObywatelka: Znajdź sobie dominę. Jestem kobietą lvl 22 i mnie np strasznie podnieca ten "kompleks" u partnera, daje mi to poczucie kontroli. Taki facet zazwyczaj też na wiele więcej się zgodzi i zapewnia dużo więcej rozrywki. Najlepiej jak jeszcze z czasów szkolnych ma jakieś kompleksy, więc próbował potem się doprowadzić do porządku i wygląda dobrze, ale nieśmiałość została. Uwielbiam starych prawików, są po prostu uroczy. (><