Wpis z mikrobloga

Sieeemaaaa zacząłem grać w remake Resident evil 2 ( tak wiem ze dawno wyszedł i c--j) i utknąłem przy tym gentelmanie amunicji oczywiście 0 xD wiecznie gdzieś j----y mnie złapie i mi d--------i plus do tego te bestie bez skóry poruszające się na czworaka po ścianach i sufitach lizacze czy jakos tak xD jak żyć ludzie jak żyć. Mało tego gram sobie na słuchawkach i moja różowa stwierdziła ze będzie w niespodziewanych momentach łazić po domu i mi to łeb ryje bo nie wiem czy to ona czy ten p---b jest gdzieś blisko i zaraz mną p--------e o podłogę. #residentevil #konsole #gry #playstation #remake #ps4
DITJU_FTP - Sieeemaaaa zacząłem grać w remake Resident evil 2 ( tak wiem ze dawno wys...

źródło: comment_1643144635mXi9702GUk9eEPxFZwdkVi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więcej razy mam puste magazynki niz nie mam


@DITJU_FTP: strzelaj w kolano, a leżących tnij nożem, "lizacze" możesz omijać jeśli tylko spokojnie i powoli przejdziesz bez biegania... co do mr X nie ma sensu w niego strzelać, bo i tak go nie zabijesz, a co do różowej no to jak już sobie jakąś sprawiłeś to game over dla chłopa, nic się tu nie da zrobić ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DITJU_FTP: Przecież on jest nieśmiertelny w tym momencie, ty nie masz do niego strzelać tylko s--------ć xD Łatwo zdodgować jego cios. Czekasz aż podejdzie i myk do tyłu i uciekasz. Te k------e na sufitach są podatne na hałas, więc idziesz powolutku i nie powinny Ci zrobić kuku.

A co do Mr.X to jak jest blisko to słyszysz taką charakterystyczną muzykę.
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: W Mr.X nie strzelaj tylko go omijaj. Nie biegaj bo Cię usłyszy. Jak chodzisz to możesz mu za plecami nawet przejść. Podobnie z lizaczami. Jak grasz Leonem nie ma sensu ich atakować. Claire może ich w razie czego szybko załatwić wyrzutnią granatów. Zombiaki wal z noża jak leżą na ziemi. Imo jednak lepiej strzelać w głowę i dobijać nożem na ziemi niż walić po kolanach, ale sam przetestuj jak
  • Odpowiedz