Wpis z mikrobloga

Taki obraz polaków (specjalnie z malej) zaczadzonych spalinami.
Na niedźwiedniku ktos posiadal kawalek terenu, ktory przeznaczył na płatny parking. Po jakims czasie postanowił, ze teren ten przestanie byc parkingiem i zablokował go kłódką. Co zrobili samochodziarze? Przecięli kłódkę i zaczeli znowu parkować. Właściciel postanowil ze nie bedzie się z hołotą cackał, zamknal brame i zabezpieczył dwiema blokadami, przy okazji zamykajac kilkanaście samochodow. Oczywiście podniosl sie wielki placz wlascicieli samochodów, a na trójmiasto.pl jęk o to jak moga kolejny parking zabierać.
Taka jest mentalność polskiego kierowcy, przetnie kłódkę i wtargnie na czyiś prywatny teren byle swojego smroda zaparkowac
https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Parking-pulapka-na-Niedzwiedniku-Za-brama-utknelo-kilkanascie-samochodow-n163606.html
#gdansk #trojmiasto #samochodoza #samochody #patologiazewsi #bekazpodludzi #polscykierowcy
Pobierz
źródło: comment_1643137356TYEtrSvR84DU7Jn7lPfiv2.jpg
  • 168
O ile kierowcy chamstwo - o tyle właściciel nie lepszy. Nawet jeśli zablokował, powinien pozostać kontakt, bo MIAŁ PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ że cudze samochody blokuje. A to też jest bezprawne.
Ciekawe, że tylu obrońców się znalazło.

Powinien sam tam stać i pilnować, czy zapłacić komuś za stanie -
oczywiście z umową. Czy może dzieci posłać?

Nie ma gdzie zaparkować, to nie parkuj, trudno. Trzeba się będzie przejść ten kilometr.

Jak na - ogólnie rzecz patrząc - obrońców prywatnej własności i wrogów zajmowania pustostanów przez "pijawki", to widzę tutaj niepokojąco duży poklask dla ludzi, którzy robią to samo z samochodami.

A może sobie
ale przecież sam powiedziałeś w jesteś kierowcą i dużo jeździsz i dalej mówisz o nich "oni"


@Gacrux: A to przepraszam - jak ktoś dużo jeździ to musi się identyfikować z takimi debilami jak Ci z wpisu?

Miałem kiedyś podobną sytuację na działce rodziców stojącej niedaleko targowiska miejskiego. Pusty teren ale ojciec ogrodził słupkami i taśmą co by trawy nie rozjeżdżali.
Po kilku tygodniach słupków nie ma, ktoś wyrwał i rozrzucił.

Ojciec
bardzo duzo jezdze


@bambaryua: Chyba rowerem, skoro samochody nazywasz „smrodami”.
Opisana sytuacja jest kretyńska (ze wskazaniem na kierowców), ale twoje określenia aut, jasno sugerują, z kim mamy do czynienia. :)
@polaczenieszyfrowane: No widać straszne masz kompleksy. Już nie płacz. Kiedyś dorobisz się tego luksusowego mieszkania 30 metrów za lidlem.
A że zawsze się taki znajdzie, no to już nie moja wina. Taka mentalność samozwańczej stolicy kaszub.
Ja mam bekę, bo w ogóle mnie to nie dziwi. Tobie też radzę, to nie będziesz mieć takiego smutnego życia.
Zaczaił się więc w dzień targowy i obserwował. Przyjechał typ ładnym samochodem, wysiadł, zaczął wyrywać słupki żeby zaparkować. Ojciec z gębą co on sobie myśli a ten jak gdyby nigdy nic odpowiada 'Przecież pusty stoi plac, co panu przeszkadza że sobie ktoś zaparkuje'.


@ATAT-2: I z konieczności ojciec dziadoparking będzie musial zrobić :D
@bambaryua:

A jaka jest twoja mentalność?
jak byłeś mały to ojciec bił cię samochodzikiem? czy jakiś kopleksy niższości się w was budzą?

tacy jak ty #!$%@?@$#,że ktoś parkuje nielegalnie na zielni, czy chodniku, a jak zlikwidują najwiekszy (PŁATNY) w okolicy to się cieszysz, logika lewackiego spie@#$. I gdzie te auta według ciebie dzbanie zaparkaują? jak nie na tej zielni i chodnikach

"Parking przy Leśnej Górze to największy plac do parkowania na
@bambaryua: Kluczowe jest pytanie czy to było w jakiś sposób widocznie oznaczone. Powinna być np. tabliczka teren prywatny i zakaz wjazdu. W razie braku wyraźnego oznakowania to raczej naiwnym jest liczyć że każdy kierowca zna na pamięć mapki geodezyjne i księgi wieczyste każdego parkingu w kraju.