Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wiele osób z tagu #blackpill w gimnazjach nie zwracało uwagi na szare myszki 4-6/10, tylko wszyscy się lepili do jednej dwóch lasek z klasy. I potem szok że taka niunia wybrała kogo chciała bo miała w czym przebierać. A szare myszki zostawały w kącie same. A teraz ci sami faceci gadają o blackpillu, bo po latach się zorientowali że niunia klasowa 9/10 nie jest dla niego. Trzeba było ogarniać normalne dziewczyny a nie lecieć jak mucha do miodu do tej top of the top. Sama byłam/jestem taka 5/10 i wiem jak to było. Nie żal mi was.
  • 102
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem: prawda, jak jest jakaś ładna laska, obojętnie w jakim towarzystwie, to faceci dostają takiego durnia w głowie, że jeden przez drugiego się będzie przekrzykiwał żeby zaimponować, a ta druga mniej ładna siedzi w kącie.
  • Odpowiedz
w gimnazjach nie zwracało uwagi na szare myszki 4-6/10


@Baba_z_makiem: Koncept szarej myszki jest śmieszny, bo nie ma takich kobiet. A same laski 4-5/10 z mojej gimbazy szalały już ze starszymi patusami albo po prostu ze starszymi mężczyznami, a na rówieśników uwagi nie zwracały.
  • Odpowiedz
Dokładnie jest tak jak mówisz, przegrywy latają za 11/10 ale pełno na ulicach szarych myszek 5/10 które są same i nikt się nimi nie interesuje ehhh


@Kreek: najśmieszniejsza bzdura jaką w tym tygodniu przeczytałem.
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem: ja tam się z Tobą zgadzam. Przykro mi z powodu agresji jaka się tutaj na Ciebie wylewa, ale możesz ją uznać jako potwierdzenie Twoich poglądów.

To co piszesz, czy blackpill to wszystko opinie i poglądy, więc ataki na Ciebie, są mechanizmem obronnym ludzi, którzy desperacko próbują bronić swoich racji, zniżając się do poziomu agresji
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem: Moje szkolne miłości to właśnie były takie 4-6/10 gdzie dla mnie dziewczyna 4/10 to dosłownie taka, która nie jest bardzo gruba i dba o higienę xD Pamiętam jak w liceum kilku kolegów dyskutowało o dziewczynach ze szkoły. Gdy zeszli na temat mojej ówczesnej crush stwierdzili, że jest brzydka xD
  • Odpowiedz