Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wiele osób z tagu #blackpill w gimnazjach nie zwracało uwagi na szare myszki 4-6/10, tylko wszyscy się lepili do jednej dwóch lasek z klasy. I potem szok że taka niunia wybrała kogo chciała bo miała w czym przebierać. A szare myszki zostawały w kącie same. A teraz ci sami faceci gadają o blackpillu, bo po latach się zorientowali że niunia klasowa 9/10 nie jest dla niego. Trzeba było ogarniać normalne dziewczyny a nie lecieć jak mucha do miodu do tej top of the top. Sama byłam/jestem taka 5/10 i wiem jak to było. Nie żal mi was.
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baba_z_makiem: No jakby dziewczyny w gimnazjum w cale nie śliniły sie do 2-3 oskarków xD. Do tej pory pamiętam jak mój kumpel właśnie taki oskarek, jak były mikołajki i każdy losował jedna osobę i tej osobie dawał prezent, to on jeszcze dostał dodatkowo kilka prezentów od lasek które na niego leciały. Że nie wspomne o poczcie walentynkowej gdzie w klase prawie każda dziewczyna dostała jakiś liścik (wiadomo te najpopularniejsze najwięcej),
  • Odpowiedz
Sama byłam/jestem taka 5/10 i wiem jak to było. Nie żal mi was.


@Baba_z_makiem: Brzydka kobieta z wyglądu, to brzydka kobieta. I nie zmieni tego tona tapety, wydoroślenie, odchudzanie czy markowe ciuchy. Definicja szarej myszki opisuje ładną dziewczynę, ale wycofaną, spokojną, skromną. Nie opisuje ulanej świni wanna be Britney. Urodę i to co z tego wyrośnie widać wyraźnie już w gimnazjum czy podstawówce. Po prostu nigdy nie byłaś szarą myszką,
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: gdyby się brzydzili to by ich nie ruchali, bo by im nawet kuśka nie stanęła. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ilu jest zdesperowanych facetów śliniących się do kaszalotów 2/10, odwrotnie takie zjawisko nie występuje, więc to tylko pokazuje, że lepiej być brzydką babą niż brzydkim chłopem, bo brzydka baba przynajmniej przekona się co to znaczy być pożądaną i zazna takiego uczucia
  • Odpowiedz
@Thachii: to nie ma znaczenia, bo taki wieloryb nawet nie będzie o tym wiedział, jedyne co takiej po ruchaniu zostanie to przekonanie, że była pożądana i że chłop był wniebowzięty nawet po spuszczeniu się
  • Odpowiedz
@Thachii: no to fakt xD ale chore zachcianki i f----z puszystych niekoniecznie korelują z brzydką mordą i posturą Golluma, to niekoniecznie ma zawsze związek ze sobą. Btw nawet taki spaślak ma na tinderze kilkudziesięciu chętnych, więc nie dopuści do siebie porażki genetycznej tylko wybiera jakiegoś średniaka i rucha się z typem, który jest dwie półki wyżej od niej. Odwrotnie to nie ma racji bytu. Właśnie na tym polega różnica, że
  • Odpowiedz
@Thachii: oho już się zaczynają fikołki xD pierwszy wynik z google po wpisaniu "blackpill"

Black Pill adherents believe that looks are genetically determined, and that women choose sexual partners based solely on physical features (“lookism”), so whether or not a person will be an incel is predetermined.
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem: zacznijmy ze szara myszka nie istnieje

ale jak juz trzeba sie odniesc. dziewczyny ktore opisujesz zwykle maja najnizsza samoocene polaczone z wybujalym ego. bycie przecietna jest najgorsze, bo wtedy kobieta uwaza sie za o wiele lepsza niz 2/10 oraz jednoczesnie bycie powyzej przecietnej, mimo ze nie jest. problem polega na tym, jak taka dziewczyna zweryfikuje swoje wymagania poprzez atencje od plci przeciwnej, jej wymagania niebotycznie ida w gore, bo
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem
W gimnazjum mi było ciężko nawet o szarą myszkę. Powodzenie w tedy to może bym miał w podstawówce. No ale jak mając 15-16 lat miałbym chodzić z 11-12 letnia dziewczyną, nie dość że nielegalne, to w tym wieku to jest przepaść.
  • Odpowiedz